کد خبر: ۲۶۱۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱ 17 July 2016
تابناک / نماینده مردم املش در مجلس با بیان اینکه مقاومت و موشکهای ایران ضامن اجرای برجام است، گفت: یک سال از برجام می‌گذرد و دستاورد این مذاکرات از انتظارات کمتر است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 27 تیر) در نطق میان دستور اظهار کرد: یک سال از برجام می‌گذرد و دستاورد این مذاکرات از انتظارات کمتر است. این مذاکرات برای رفع تحریم بود و نه برداشتن سایه جنگ چون اگر آنها می‌توانستند با جنگ در مقابل ایران بایستند این کار را می‌کردند.

عباسی درباره حوادث تروریستی اخیر فرانسه ابراز کرد: عراق و سوریه در آتش می‌سوزند و حوادث فرانسه نشان‌دهنده این است که تروریست مرز نمی‌شناسد و غرب باید مسئولیت خود را بپذیرد.

وی افزود: این حوادث به خاطر دوگانگی غربیها درباره تروریست است که تروریست را به بد و خوب تقسیم می‌کنند. مثلا برای منافقین در کشور خود کنفرانس برگزار می‌کنند.

نماینده املش در مجلس به فعالیتهای داعش در عراق و سوریه اشاره و تصریح کرد: داعش دارای گلوگاههای درآمدی است که غرب می‌توانند آنها را شناسایی و نابود کند.

عباسی درباره جبهه مقاومت و توسعه موشکی ایران بیان کرد: مقاومت و موشکهای ایران مانع برجام نیست بلکه ضامن اجرای آن است.

وی به فشارهای امریکا بر ایران در پسابرجام اشاره و خاطرنشان کرد: آنها همچنان بر نقاط ضعف اقتصادی کشور فشار می‌آورند که چاره آن اقتصاد مقاومتی و نیازمند فکر و عمل است که باید همه شعارها عملیاتی شود.

نماینده املش در مجلس درباره نقاط ضعف اقتصادی و تولید کشور گفت: بهره بالای بانکی هزینه تولید را افزایش  و قاچاق کالا به جان تولید افتاده است و اگر آغوش باز بعضی از مدیران نبود کالای قاچاق بر سر تولید آوار نمی‌شد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار