کد خبر: ۱۱۲۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۵ 23 September 2023

قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس استقدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس استقدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس استقدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس استقدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس استقدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس استقدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس استقدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس استقدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس است

تابناک/گیلان یک رزمنده دفاع مقدس، قدرت دفاعی و بازدارندگی جمهوری اسلامی را از دستاوردهای دفاع مقدس دانست و متذکر شد: امروز کسی جرات نمی کند علیه ما اقدام نظامی کند و دیگر خبری از گزینه های روی میز نیست به گزارش خبرنگارتابناک گیلان
.

سردار علی استادحسینی ۳۱ شهریور در یادواره شهدای والامقام روستای بالاچاف شهرستان لنگرود، دفاع مقدس را پر افتخارترین دوران تاریخ انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: اگر می خواهیم به عظمت و شکوه دوران دفاع مقدس و حماسه شهدا و رزمندگان پی ببریم، باید تاریخ ۲۰۰ ساله گذشته کشور را مرور کنیم.

این رزمنده دوران دفاع مقدس با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) در سال ۵۷، تصریح کرد: دشمنان نمی توانستند استقلال و آزادی ملت ایران را ببینند و لذا از روز اول برای نابودی انقلاب توطئه کردند و انواع و اقسام جنگ های قومیتی را در مرزهای کشور به راه انداختند، اما وقتی در همه این پروژه ها شکست خوردند، صدام را برای حمله به ایران تحریک کردند.

استادحسینی با بیان اینکه بنی صدر به عنوان فرمانده کل قوا توجهی به مرزها و تحرکات دشمن نداشت، اضافه کرد: صدام اعلام کرد که یک هفته ای انقلاب اسلامی را ساقط می کند، زیرا از نظر سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و نظامی در وضعیتی نبودیم که با دشمنان رو به رو شویم، اما امامی دانا و حکیم و ملتی شجاع و مومن داشتیم که اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد.

وی نفاق داخلی را عامل ۲۵ سال خانه نشینی امیرالمومنین علی(ع) و در نهایت شهادت ایشان دانست و تاکید کرد: امام خمینی(ره) فرمودند که مردم ایران از مردم عهد رسول الله(ص) بهتر هستند؛ زمانی که بنی صدر فرمانده کل قوا بود، زمینه جنگ برای رزمندگان فراهم نمی شد، اما به دنبال عزل بنی صدر، اولین عملیات رزمندگان آغاز شد و سپس خرمشهر را آزاد کردیم.

این رزمنده دوران دفاع مقدس با اشاره به اتحاد غرب و شرق در جنگ هشت ساله علیه ایران، خاطرنشان کرد: در آن زمان تازه انقلاب کرده بودیم و سپاه کامل شکل نگرفته بود و ارتش تقریبا منحل شده بود، اما ایستادیم و مقاومت کردیم و علیرغم تحریم سلاح و تجهیزات نظامی، یک وجب از خاک کشور را به دشمن ندادیم.

وی ولایت فقیه در راس نظام اسلامی را عامل پیروزی های انقلاب دانست و بیان کرد: مردم فرمان امام را اطاعت می کردند و اطاعت از امام را اطاعت از امام زمان(عج) می دانستند و تحت تاثیر دروغ های دشمن قرار نمی گرفتند؛ دروغ هایی که علی(ع) را خانه نشین کرد و امروز نیز رهبری را نشانه گرفته و می خواهد به جایگاه ولی فقیه خدشه وارد کند.

استادحسینی، پیروزی دفاع مقدس را نتیجه اطاعت پذیری از ولایت فقیه دانست و ادامه داد: امروز بیش از ۳۰۰۰ شبکه علیه نظام اسلامی تبلیغ می کند و در جریان حوادث سال گذشته، روزانه بیش از ۱۸ ساعت به تبلیغ آشوب و اغتشاش می پرداختند، اما مردم به آنها بی اعتنایی کردند و تحت تاثیر دروغ هایشان قرار نگرفتند.

وی با تاکید بر لزوم قرار گرفتن در مسیر امامت و ولایت، اضافه کرد: اگر کسی رهبری را یاری نکند، امام زمان(عج) را نیز یاری نخواهد کرد.

این رزمنده دوران دفاع مقدس، عزت و اقتدار امروز کشور و نظام را به برکت خون شهدا دانست و اظهار کرد: دشمنان جنگ روانی و فرهنگی و سیاسی و اقتصادی و نظامی را به راه انداخته اند تا ما را ناامید کنند لذا به فرموده امام و رهبری، باید نظام اسلامی را حفظ کنیم.

استادحسینی، با اشاره به حضور ۴۰ هزار متسشار آمریکایی در ایران در دوران پهلوی، تاکید کرد: روزی به ما سیم خاردار نمی دادند، اما امروز حرف اول قدرت پهپادی را در دنیا می زنیم و جزو پنج کشور برتر در حوزه هوافضا هستیم.

وی قدرت دفاعی و بازدارندگی جمهوری اسلامی را از دستاوردهای دفاع مقدس دانست و متذکر شد: امروز کسی جرات نمی کند علیه ما اقدام نظامی کند و دیگر خبری از گزینه های روی میز نیست؛ روزی فقط حرکت ناوهای آمریکایی، سرنوشت یک کشور را تعیین می کرد، اما امروز پهپادشان را می زنیم و پایگاه نظامی شان را موشک باران می کنیم، اما جرات پاسخگویی ندارند.

این رزمنده دوران دفاع مقدس، با بیان اینکه دشمنان جمهوری اسلامی از لحاظ روانی و مدیریتی و نظامی و اقتصادی و سیاسی فرسوده شده اند، گفت: یکی از نشانه های افول آمریکا همین رئیس جمهور فعلی اش است، اما ایران اسلامی رهبری دارد که با یک سخنرانی یک ساعت و نیمه، تمام نقشه های دشمن را بر ملا می کند و لذا دشمنان می خواهند ولایت فقیه را بزنند.

وی شهدا را مصداق بارز اطاعت پذیری از ولایت دانست و بیان کرد: اگر شهدا نبودند، امروز اثری از انقلاب نبود و باید با شهدا عهد ببندیم که از قطار انقلاب پیاده نشویم و اطاعت از رهبری را فراموش نکنیم و در مسیر انقلاب با قوت و قدرت بایستیم و مشکلات را برطرف کنیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار