مهران مهراب پور سخنگوی شورای شهر چاف وچمخاله پیام فرارسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفتند.
کد خبر: ۱۰۹۰۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۷ 01 February 2023

۱۲بهمن سال ۵۷ روز ورود تاربخی امام راحل به کشور بعد از ۱۴ سال دوری و تبعید, یک روز تاریخی در کشور ما محسوب میشود و این بازگشت مقدمه ای برای حرکت بی سابقه مردم و به ثمررسیدن انقلاب اسلامی بود که در قرون اخیر بی سابقه بوده است.

در ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ در ایران,انقلاب بزرگ و شکوهمندی به رهبری امام خمینی(ره) به وقوع پیوست که با اعجاز خویش جهانیان را به شگفت واداشت.انقلابی که به جرات می توان گفت مهمترین حرکت اسلامی و جنبش انقلابی در تاریخ اسلام و متاثر از فرهنگ عاشورایی سیدالشهدا(ع) در زمان غیبت حضرت ولی عصر(عج)بوده است.

فجر آفرینان روزهای خاطره انگیز انقلاب شکوهمند اسلامی,غرورآفرینانی بودند که روحشان به بلندای آسمان ها بود و ضمیرشان به استواری کوه که اگر چنین نبود,توحید کلمه و کلمه توحید را امکان تعریف در مختصات آن روزگار طاغوت زده نبود.

اینجانب ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر, این ایام مبارک را به همه فجر آفرینان به ویژه رهبر معظم انقلاب,خانواده های معظم شهدا و ایثارگران,تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ,شهروندان چاف وچمخاله و کارکنان پرتلاش شهرداری چمخاله تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

مهران مهراب پور
سخنگوی شورای اسلامی چاف وچمخاله

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار