کد خبر: ۱۰۶۷۶۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۶ 14 September 2022

 

 

 

 

فرماندار ماسال در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس که  که درسالن اجتماعات برگزارشد ضمن تسلیت اربعین حسینی پیشاپیش فرارسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی دانست.

بگزارش خبرنگارخبرگزاری تابناک ماسال  فرماندار ماسال بیان کرد:  هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای تبیین خدمات و زحمات و فداکاری های رزمندگان و شهدای عزیز ایران  اسلامی است.

 

مهندس گیل چالانی گفت این جنگ به کشور نوپای اسلامی تحمیل شد و علیرغم وارد شدن خسارتهای جبران ناپذیر دستاوردهای زیادی همچون تقویت روحیه ایستادگی و شهادت طلبی را رقم زد.

وی گفت: جنگ با ۶۰ کشور جهان کاملا ناجوانمردانه بود اما رزمندگان با سلاح ایمان با جهان کفر مبارزه و ایستادگی کردند.

فرماندار بیان کرد: یکی از شاخصه های ۸ سال دفاع مقدس ولایت پذیری بوده که با یک ندای حضرت امام (ره ) رفتند و با حضور حداکثری در جبهه های حق علیه باطل دفاع کردند.

 ایشان با بیان اینکه ولایت پذیری را از شهدا و ۸ سال جنگ تحمیلی یاد گرفتیم وتبعیت از ولایت یعنی پشست سر ولایت فقیه حرکت کردن یعنی پا در  قدمهای ولایت گذاشتن است گفت:

بصریت بالا باعث شناسایی سره از ناسره خواهد شد

فرماندار بیان نمود: در هفته دفاع مقدس وظیفه ماست که تبیین کنیم که چه جانفشانی هایی صورت گرفت وافزود:

دانشگاهها و مدارس نقش بی بدیلی در نشان دادن اهداف و انگیزه شهدای عزیز ایفا میکنند

و ادامه داد ،اصناف و بازاریان،جامعه پزشکی، دانش آموزان و دانشجویان و همه و همه تا پای جان از ایران دفاع کردند و امروز هم در راستای تحقق اهداف و آرمانهای نظام باید گام استوار برداشت و پشت ولایت فقیه حرکت کرد.

وی اظهار کرد: خود باوری از دیگر دستاوردهای هفته دفاع مقدس بود که امروز هر چیزی که بدست آوردیم از درس های جنگ تحمیلی بوده است.

ایشان به اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس اشاره داشت و افزود: یادوره های شهدا در این هفته به طور شاخص برگزار شود

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار