استاندار در دیدار معاون شرکت توزیع نیروی برق ایران
کد خبر: ۱۰۵۹۴۲۹
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۸ 31 July 2022

دکتر اسدالله عباسی: باید الگوی صحیح مصرف انرژی و فرهنگ مصرف بهینه در جامعه نهادینه شود.

به گزارش تابناک گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی صبح امروز یکشنبه در دیدار معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)، با بیان اینکه در شرایط کنونی همراهی مردم در گذر از روز‌های گرم تابستان و تامین برق ضروری است، گفت: باید الگوی عملیاتی صحیح مصرف انرژی و فرهنگ بهینه مصرف با همراهی مردم و تلاش مسئولان در جامعه به خوبی نهادینه شود.
استاندار گیلان با اشاره به وضعیت نامطلوب و مشکلات ناشی از قطعی‌های مکرر برق در سالیان گذشته و نارضایتی مردم و بخش‌های صنعتی، افزود: تمام تلاش مسئولان استان، برای مدیریت بهینه مصرف برق در گیلان در راستای رضایتمندی مردم بوده و توانسته شرایط پایداری فراهم کند.
وی توجه مردم و صاحبان صنایع به الگوی مصرف و مدیریت بهینه مصرف برق را در کاهش خاموشی‌ها بسیار موثر دانست و تاکید کرد: با برنامه ریزی مناسب اعتبار پژوهشی شرکت توزیع برق استان برای فرهنگ سازی مصرف بهینه برق و ارتقای همکاری مردم با تعامل رسانه‌ها و صدا و سیما هزینه شود.
استاندار گیلان همچنین خواستار توجه ویژه شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) به توسعه و نیز اصلاح شبکه‌های فرسوده برق و افزایش ظرفیت تولید این صنعت در استان شد.
معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) نیز در این دیدار با قدردانی از تفکر مدیریتی و نگاه جهادی استاندار گیلان در مدیریت بهینه مصرف انرژی برق گفت: استانداری گیلان در پیک اوج بار برق، در منحنی مصرف، صرفه جویی داشته و بصورت عملیاتی الگو بوده که قابل تقدیر است.


حمیدرضا پیرپیران افزود: نگاه وزارت نیرو بر طرح‌های مشوق محور و جذب همراهی مردم استوار است.
وی از مردم خواست تا با حفظ این روند و تداوم همراهی با صنعت برق، این صنعت را در مدیریت شبکه سراسری یاری دهند.
در این دیدار که معاونان هماهنگی امور عمرانی و امور اقتصادی استاندار گیلان حضور داشتند، محمدتقی مهدی زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گزارشی از اقدامات انجام شده برای توسعه شبکه و نیز مدیریت بهینه مصرف برق ارائه کرد

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار