رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان خبر داد

برگزاری نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در گیلان

کد خبر: ۱۱۶۹۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۳ 31 May 2024

تابناک/گیلان رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از برگزاری نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، ماشین آلات، ادوات، نهاده‌ها و تجهیزات آبیاری و گلخانه‌ای در استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه ۶ لغایت ۹ تیرماه برگزار می شود.

صالح محمدی امروز، ۱۰ خردادماه در گفت وگو با خبرنگارتابناک گیلان از برگزاری نمایشگاه نخصصی کشاورزی خبر داد و گفت: کشاورزان، باغداران و دامداران با حضور در این نمایشگاه‌ها می‌توانند با آخرین محصولات و تجهیزات کشاورزی، ماشین‌آلات، ادوات کشاورزی، نهاده‌ها و تجهیزات آبیاری و گلخانه‌ای آشنا شده و از فناوری‌های پیشرفته در این حوزه بهره‌مند شوند؛ این امر باعث بهبود کارایی و کیفیت تولیدات کشاورزی و دامپروری در استان گیلان می‌شود.

وی افزود: علاوه بر این، برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی کشاورزی و ماشین‌آلات کشاورزی به فرصت مناسبی برای ارتقای تجارت و صادرات محصولات کشاورزی و باغبانی منطقه تبدیل می‌شود و این نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی برای برقراری ارتباطات تجاری با شرکت‌ها و فروشندگان داخلی و خارجی را فراهم می‌کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان یادآور شد: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی کشاورزی، ماشین‌آلات کشاورزی، ادوات کشاورزی، نهاده‌ها و تجهیزات آبیاری و گلخانه‌ای در استان نه تنها به توسعه اقتصاد کشاورزی کمک می‌کند، بلکه به افزایش تولید، اشتغال و صادرات در این حوزه نیز منجر می یشود.

محمدی ادامه داد: افزایش تولید در بخش کشاورزی قابلیت رقابتی کشاورزان، باغبانان و دامداران منطقه را نیز تقویت می‌کند و توسعه پایدار اقتصاد کشاورزی گیلان را به دنبال دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار