محمد حیدری در مراسم گرامیداشت شهادت آیت الله رئیسی و شهدای خدمت
کد خبر: ۱۱۶۸۴۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵ 25 May 2024

به لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایمبه لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایمبه لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایمبه لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایمبه لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایمبه لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایمبه لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایمبه لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایمبه لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایمبه لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایم

محمد حیدری امروز، 4 خردادماه در مراسم گرامیداشت شهادت آیت الله رئیسی و شهدای خدمت که در اوشیان بخش چابکسر برگزار شد، با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در طول 45 سال گذشته اتفاقات سهمگین و ناگوار و غیر قابل پیش بینی بسیاری را تجربه کرده است، گفت: به لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امامین انقلاب، از همه حوادث و اتفاقات عبور کرده ایم و خدشه ای به نظام اسلامی وارد نشده است به گزارش خبرنگارتابناک گیلان.
وی با بیان اینکه ملت ایران و نظام اسلامی مانند خورشیدی تابناک در عرصه های منطقه ای و جهانی درخشش دارد، اظهار کرد: رمز عبور ایران از همه این حوادث به واسطه حضور مردم در صحنه است و مادامی که مردم پای کار نظام باشند و پشتیبان ولایت باشند و از مسئولان حمایت همه جانبه کنند، خللی در مسیر پیشبرد اهداف انقلاب پیش نمی آید و دشمنان نمی توانند سوء استفاده کنند.
فرماندار رودسر مردم و رهبری را دو رکن رکین نظام دانست و بیان کرد: پیوند مردم با رهبری موجب استواری و استحکام و پایداری نظام می شود؛ این در حالی است که در نظام های مدرن و لیبرال دموکراسی و پادشاهی و... این دو رکن وجود ندارد و لذا تکانه های فقدان یک مسئول بلندپایه در این کشورها، امورات کشور را متوقف می کند.
حیدری با اشاره به بیانات حکیمانه رهبر انقلاب در نخستین دقایق رخ دادن سانحه هوایی برای رئیس جمهور، خاطرنشان کرد: رهبری فرمودند که امنیت کشور محفوظ خواهد ماند، یعنی نیروهای مسلح آماده جانفشانی برای کشور و ملت و نظام هستند و دشمنان نمی توانند جسارت و دست اندازی به منافع ملی داشته باشند؛ رهبر انقلاب همچنین بر تداوم امورات کشور بدون هرگونه توقف و اختلال تاکید کردند.
وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی بر مدار یک سیستم فعالیت می کند و قائم به فرد نیست، ادامه داد: اگر با فقدان یکی از فرزندان ملت مواجه شویم، فرزند دیگری از مکتب امامین انقلاب سکانداری امورات را بر عهده خواهد گرفت و لذا براساس قانون و تایید رهبری، معاون اول رئیس جمهور فقید، اداره امور کابینه را عهده دار شده و روال عادی در کشور برقرار است.
فرماندار رودسر با اشاره به ویژگی های دولت سیزدهم و شخص آیت الله رئیسی، اضافه کرد: شهید رئیسی مردمی بود و مردمی بودن صرفا یک عبارت نیست، بلکه سبک و الگوی رفتاری و عملکردی کارگزار نظام اسلامی است؛ کارگزاران باید با مردم و در بین مردم باشند و مانند مردم زندگی کنند و خیرخواه مردم باشند و در راستای خواست و نیاز و مطالبه مردم حرکت کنند.
وی با بیان اینکه رئیس جمهور مردمی خودش را متعلق به مردم می داند، گفت: رئیس جمهور مردمی باید شرایط اجتماعی و اقتصادی و سیاسی را به نفع مردم تغییر دهد و مردم را وارد متن و بطن همه عرصه های تصمیم گیری کند و لذا رهبر انقلاب سال 1403 را «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری فرمودند تا مردم پای کار اقتصاد بیایند؛ همانگونه که در دوران دفاع مقدس شاهد اداره جنگ توسط مردم بودیم، در جنگ اقتصادی نیز نیازمند میدان داری مردم هستیم.حیدری حضور میلیونی آحاد جامعه در مراسم تشییع شهدای خدمت را مصداق مردمی بودن دولت آیت الله رئیسی دانست و تاکید کرد: حضور روسای جمهور و نخست وزیران و وزرای امور خارجه کشورهای همسایه در مراسم ادای احترام به رئیس جمهور و همراهانش نشان دهنده نقش سازنده و موثر آیت الله رئیسی در سیاست خارجی و معادلات بین المللی و عادی سازی و عمیق روابط با همسایگان است.
فرماندار رودسر دولت سیزدهم را به دنبال برقراری روابط سازنده و موثر اقتصادی با کشورهای همسایه دانست و یادآور شد: بسیاری از کشورها که بعد از انقلاب با جمهوری اسلامی ایران روابط سیاسی نداشتند نیز برای عرض تسلیت به تهران آمدند و خواستار تحکیم این روابط شدند. آخرین اقدام رئیس جمهور قبل از شهادت ایشان، افتتاح سد مرزی ایران و جمهوری آذربایجان بود که علاوه بر تامین نیاز آبی دو کشور، در راستای حسن روابط انجام شد و طمع دشمنان را خنثی کرد.
وی یکی از مهمترین ویژگی های دولت سیزدهم را رسیدگی به محرومان دانست و افزود: آیت الله رئیسی در ابتدای دولت اقدام به اصلاح ساختار اقتصادی کرد و با تک نرخی کردن قیمت ارز، مانع ایجاد فساد و رانت شد.
حیدری تقویت یارانه ها و ارتقای معیشت مردم با کالابرگ الکترونیکی را از دیگر برنامه های مثبت دولت در جهت اقتصادی دانست و گفت: برای نخستین بار در یک دهه اخیر، از ناترازی انرژی خارج شدیم و قطعی برق و گاز نداشتیم.
وی تکمیل راه آهن و افتتاح بزرگراه و کاهش نرخ بیکاری و... را از جمله اقدامات دولت در گیلان دانست و عنوان کرد: مردم نقش مهمی در معادله قدرت دارند و باید به تکلیف خود در انتخابات پیش رو عمل کنند؛ البته دشمن با ابزارهای رسانه ای به دنبال تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف است و برای هر حادثه ای، اتاق فکر دارد و لذا باید بصیرت و هوشیاری خودمان را حفظ کنیم. 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار