کد خبر: ۱۱۶۷۹۲۰
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۷ 21 May 2024

رودسر- فرماندار رودسر با اشاره به اینکه مردمی بودن مهمترین ویژگی شهید رییسی بود، گفت: رییس جمهور خود را وقف خدمت صادقانه به کشور و ملت کرده بود.

به گزارشخبرنگارتابناک گیلان از رودسر، محمد حیدری در حاشیه برگزاری آئین بزرگداشت شهادت آیت الله رئیسی در مسجد طالب‌زاده اظهار کرد: شهید رئیسی خدمت خستگی ناپذیر به مردم را افتخار خود می‌دانست و خود را وقف خدمت صادقانه به کشور و ملت کرده بود.

فرماندار رودسر افزود: شهید آیت الله رئیسی بر ریشه یابی دقیق مسائل و مشکلات و رسیدگی به تنگناهای مناطق شهری و روستایی و ارائه خدمات صادقانه مسؤولان به مردم تاکید بسیار داشت و این مساله در رویکرد دولت انقلابی و مردمی سیزدهم قرار داشت.

حیدری با بیان اینکه آیت الله رئیسی در قلب آحاد مردم و محرومان جا داشت، امروز با شهادت ریاست جمهوری همه ملت و مسؤولان عزادارند، گفت: ما نیز همانند رئیس جمهور شهیدمان فداییان ملت هستیم و راه پر افتخار دولت مردمی و انقلابی سیزدهم را تا آخرین لحظه ادامه می‌دهیم و اجازه نمی‌دهیم مردم خللی در ارائه خدمات احساس کنند.

وی بیان کرد: بدون شک پاداش این همه تلاش گسترده در عرصه بین المللی و داخلی جز شهادت چیزی دیگری نبود که خداوند نصیب رئیس جمهور و همراهانش کرد.

فرماندار رودسر ادامه داد: امروز مردم ایران و همه مسلمان جهان و جنبش‌های انقلابی در اقصی نقاط دنیا در سوگ رئیس جمهور ما و برخی از اعضای دولت به ویژه وزیر امور خارجه که در حمایت مردم غزه و استحکام پیروزی جبهه مقاومت که از گذشته در کنار سردار دل‌ها انجام وظیفه می‌کردند و امروز به سردار دل‌ها پیوستند در سوگ هستند.

حیدری اظهار کرد: فرزندان این مرز بوم در هر جبهه‌ای آماده خدمت رسانی به مردم هستند و از انقلاب اسلامی و کیان کشور به درستی حفاظت و صیانت می‌کنند.

فرماندار رودسر گفت: در عرصه داخلی با وجود تنگناها، تحریم‌ها، دولت متکی به توان داخلی اقدامات زیادی را انجام داده و لحظه‌ای در امر خدمت رسانی، مسائل عمرانی وضعیت معیشت مردم را به تأخیر نیانداخته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار