نماینده عالی دولت در استان گیلان درجشنواره بهارنارنج شرکت می کند
کد خبر: ۱۱۶۵۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۸ 04 May 2024

به گزارش تابناک گیلان منوچهر مهدی پور شهردار کومله بهمراه محمد رضا جلالی فرماندار شهرستان لنگرود دیداربا استاندارگیلان قول مساعد را از ایشان جهت شرکت درجشنواره بهارنارنج گرفتند

ومعرفی قابلیت‌های گردشگری گیلان در جشنواره بهار نارنج را تشریح نمودند

 

- شهردار کومله در گفتگو با تابناک گیلان از برگزاری جشنواره بهار نارنج طی ۴ روز در این شهر خبر داد و گفت: جشنواره بهار نارنج فرصتی برای معرفی قابلیت‌های گردشگری گیلان است.

اظهار کرد: این جشنواره همانند سال گذشته با قدرت و قوت برگزار می‌شود.

شهردار کومله با بیان اینکه جشنواره بهارنارنج در ۴ روز برگزار می‌شود، گفت: روز نخست جشنواره به کودک و نوجوان اختصاص یافت و روز دوم به غذاهای محلی و بومی گیلان خواهیم پرداخت.

مهدی پور از ایجاد ۱۰۰ غرفه صنایع دستی و مواد غذای در جشنواره بهار نارنج در کومله خبر داد و بیان کرد: جشنواره بهار نارنج فرصتی برای معرفی غذاهای محلی و صنایع دستی و قابلیت‌های گردشگری گیلان است.

به گفته وی جشنواره بهار نارنج در سال گذشته با استقبال خوب مردم و گردشگران همراه بود و پیش بینی می‌شود امسال هم این استقبال تکرار شود.

شهردار کومله از ثبت ملی جشنواره بهارنارنج خبر داد و اضافه کرد: جایگاه ملی جشنواره به معرفی کومله و محصول بهارنارنج و تقویت گردشگری این شهر کمک می‌کند.

مهدی پور با اشاره به گردشگری بودن شهر کومله بیان کرد: جشنواره بهارنارنج فرصتی برای رونق اقتصاد گردشگری در کومله است.

وی با اشاره به سرویس رایگان حمل و نقل تا محل جشنواره افزود: ۷ دستگاه خودرو مینی بوس برای انتقال مسافرین از مرکز شهر کومله تا محل جشنواره اختصاص یافته است.

شهردار کومله از برندسازی جشنواره بهارنارنج خبر داد و اضافه کرد: در کنار استمرار برگزاری جشنواره بهار نارنج در کومله، دنبال برندسازی آن هستیم.

مهدی پور با تاکید بر لزوم ساماندهی محصولات بهارنارنج در کومله بیان کرد: جشنواره مقدمه‌ای برای ثبت مشتقات بهارنارنج و ساماندهی محصولات است.

وی تاکید بر لزوم ساماندهی مساله ترافیکی محل جشنواره بهارنارنج افزود: مقدمات رفع مشکلات ترافیکی جشنواره بهار نارنج فراهم شده که البته این مهم با کمک مسافران و گردشگران محقق می‌شود.

شهردار کومله با اشاره به ساماندهی مساله پسماند در روزهای جشنواره بهار نارنج بیان کرد: با تدابیری که اتخاذ شده در ساماندهی مساله پسماند مشکلی نخواهیم داشت و خدمات شهری کاملاً آماده هستند.

مهدی پور از رونمایی سرود ملی بهارنارنج خبر داد و بیان کرد: این سرود با محوریت بهارنارنج در روز جشنواره رونمایی می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار