مدیر مخابرات منطقه گیلان خبر داد
مدیر مخابرات منطقه گیلان از پایداری وضعیت شبکه ارتباطی مخابرات منطقه گیلان در ایام نوروز ۱۴۰۳ و ورود مهمانان و مسافران نوروزی به استان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۰۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۶ 01 April 2024

یداله حسنی در گفت‌وگو با خبرنگارتابناک گیلان با اعلام این خبر گفت: از آغاز سال جدید و فرا رسیدن تعطیلات نوروزی و ورود مسافران عزیز در استان، تمهیدات لازم در مخابرات منطقه گیلان اندیشیده شد و تیم‌های فنی، پشتیبانی و نگهداری مخابرات گیلان در آماده باش کامل قرار گرفتند و نتیجه این اقدامات رفع سریع اختلالات، پوشش حداکثری و پایداری شبکه ارتباطی در استان به‌ویژه در زمان بارندگی‌های شدید و وزش باد در برخی نقاط را داشتیم.

مدیر مخابرات منطقه گیلان افزود: اختلالات عمده و تاثیرگذاری از آغاز سال ۱۴۰۳ تاکنون نداشتیم و در بعضی از سایت‌های تلفن همراه و ایستگاه اگر قطعی داشتیم که با تلاش همکاران در کمترین زمان ممکن، قطعی‌ها رفع و در حال حاضر وضعیت شبکه ارتباطی استان پایدار است.

مدیر مخابرات منطقه گیلان با بیان اینکه وضعیت شبکه و سایت‌های ارتباطی استان به صورت لحظه‌ای مانیتور و رصد می‌شود، از آماده باش کامل تیم‌های پشتیبانی ارتباطی و مدیریت بحران در این بخش تا پایان تعطیلات نوروزی و شرایط جوی و بارش‌های بهاری در استان خبر داد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار