کد خبر: ۱۰۷۳۳۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۱ 22 October 2022

حجت‌الاسلام صفری ملک میان با تاکید بر اینکه وی برای ارتقا شاخص‌های دو شهرستان رودسر و املش از هیچ تلاشی مضایقه نکرده گفت: عدم هماهنگی بین دستگاهی در مسیر اجرای پروژه‌های شهرستان رودسر اختلال ایجاد کرده است.

بگزارش خبرنگارخبرگزاری تابناک گیلان حجت‌الاسلام «محمد صفری ملک میان» عصر پنج‌شنبه، ۲۸ مهر در جلسه شورای اداری شهرستان رودسر ضمن انتقاد از مدیرکل آموزش و پرورش گیلان اظهار داشت: از وی انتظار داشتیم در تعویض مدیران ادارات مربوطه شئون افراد حفظ شود اما متاسفانه این امر رعایت نشد بنابراین مراتب اعتراضم را به شخص وزیر آموزش و پرورش رساندم.

نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه‌عدم هماهنگی بین دستگاهی در مسیر اجرای پروژه‌های شهرستان رودسر اختلال ایجاد کرده است، افزود: از فرماندار شهرستان رودسر و معاونان امور عمرانی و سیاسی می‌خواهم در این مورد هم همکاری لازم را داشته باشد تا با پیگیری‌هایی که دارم پروژه‌های شهرستان سریعتر عملیاتی شوند.

صفری ملک میان خروج ادارات و دستگاه‌های اجرایی از روحیه روزمرگی را خواستار شد و ضمن تاکید بر لزوم به روزرسانی دستگاه‌ها عنوان کرد: طبق بررسی که انجام دادم برخی ادارات و رؤسای آن‌ها هیچ برنامه‌ای برای خود تدوین نکرده‌اند تا در مسیر آن حرکت کنند و متاسفانه‌ عدم پالایش در این حوزه در مدیران ما وجود دارد که باید این ضعف نیز حتما ترمیم شود.

وی با تاکید بر اینکه معضل تعارض منافع بر کشورمان حاکم شده و هر اداره‌ای به جای حل مسئله جهت منفعت عمومی تنها به دنبال منافع درون سازمانی خود است، تصریح کرد: در بسیاری اوقات رفع موانع اجرای پروژه‌ها که ضررعدم رفع آن به مردم می‌رسد به رایزنی در سطح کلان نیاز ندارد و اگر فقط رؤسای ادارات ما هماهنگی و همپوشانی لازم را داشته باشند مشکلات حل و فصل می‌شوند.

نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس دخالت‌های بی‌مورد برخی اشخاص در فضای اداری شهرستان رودسر را هم مورد انتقاد قرار داد و اضافه کرد: هدف ما مچ گیری نیست و نمی‌خواهیم تنها ایرادات را بازگو کنیم بلکه همه ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و موظفیم اشکالات و نواقص را در هر شکلی که وجود دارد متذکر بشویم.

صفری ملک میان تقویت ارتباطات بین دستگاهی را خواستار شد و اظهار داشت: بدون شک هر رئیس اداره‌ای که ارتباطات قوی‌تری با نماینده داشته باشد می‌تواند سهم خود را از جذب اعتبارات، به ویژه اعتبارات ملی افزایش دهد که این امر نهایتا به نفع مردم دو شهرستان رودسر و املش خواهد بود.

وی با بیان اینکه هرگز به دنبال منافع سیاسی و جناحی نبوده است، خاطرنشان کرد: برای احقاق حق مردم با کسی تعارف نداشته و ندارم از طرفی برای ارتقا شاخص‌های دو شهرستان رودسر و املش از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کنم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار