مدیران شهرستان راه دیگری را برای نشان دادن خودشان پیدا کنند!؛
اقدام عجیب و غریب یک مدیر در فاصله 2 روز از انتصاب فرماندار جدید لنگرود! +تصویر / شفقی در گذشته نشان داد که اینگونه رفتارها را بر نمی تابد!

تابناک / موضوع تملق و چاپلوسي و عواقب فردي و اجتماعي آن، به عنوان يک رذيله اخلاقي مورد ابتلاي بسياري از جوامع انساني بوده و به هر ميزان اين صفت رذيله درميان آحاد جامعه بيشتر باشد، به همان ميزان سرنوشت اجتماعي آن مردم به سوي قهقرا و سير انحطاطي پيش مي رود و متاسفانه در جامعه ايران نيز تملق گويي نوعي آفت و آسيب اجتماعي محسوب مي شود که ريشه ديرينه اي دارد و به سلامت اجتماعي جامعه صدمه مي زند.

 

پیشوایان ما نه تنها از چاپلوسی و ستایش نابه‌جا بی‌زار بودند، بلکه مدح آمیخته به تملق را نیز عیب اخلاقی می‌شمردند. آنان در برابر رفتار و گفتار ذلت‌باری که با غرور و شرف انسانی مغایر بود، سکوت نمی‌کردند و اگر کسی مرتکب چنین عمل خلافی می‌شد، از او انتقاد می‌کردند.

 

متاسفانه در فاصله 2 روز از انتصاب سیروس شفقی(فرماندار جدید لنگرود) یکی از مدیران این شهرستان چنان به مدح و ستایش وی پرداخته است که موجب تعجب همگان شد.

 

این مدیر جوان در مدح و ستایش فرماندار جدید لنگرود در صفحه اینستاگرام خود آورده است: اوج دیسیپلین اداری کل ایام خدمت و مسئولیتم را طی دو روزی که جناب مهندس شفقی به عنوان فرماندار برگزیده شدند مشاهده کردم!

 

اقدام عجیب و غریب یک مدیر در فاصله 2 روز از انتصاب فرماندار جدید لنگرود! +تصویر / شفقی در گذشته نشان داد که اینگونه رفتارها را بر نمی تابد!

 

اینکه مدیرجوان چگونه توانسته است با این اظهارات کار را تمام کند و در 2 روز آغاز بکار شفقی به این سطح از درک عمیق از دیسیپلین اداری فرماندار جدید هم برسد, شاید نشان از هوش بالای وی داشته باشد! اما هرچه که هست این اظهارات شتاب زده نشان از عدم شناخت این مدیر از روحیه و منش اخلاقی فرماندار اسبق کرج و رشت دارد؛ چراکه شفقی در گذشته نشان داد که اینگونه رفتارها را بر نمی تابد! و مدیران شهرستان راه دیگری را باید برای نشان دادن خودشان پیدا کنند!

 

گفتنی است باتوجه به رویه اداری شفقی در گذشته, انتظار می رود در همین ابتدای کار, فرماندار لنگرود جلوی اینگونه اقدامات و رفتارها را بگیرد و مسیر خدمت به مردم را به شکل درستش برای مدیران شهرستان ترسیم کند!