فرماندار رشت خبر داد؛
فرماندار رشت از اختصاص 141 میلیارد و 500میلیون تومان برای اجرای 437 پروژه عمرانی در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۲۹۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰ 05 January 2021

 

علی فتح اللهی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان رشت، با تشریح نحوه تخصیص اعتبارات عمرانی سال 99 گفت : مدیران دستگاه های اجرایی مرکز استان برخلاف سالهای گذشته ، فقط تا پایان اسفند ماه فرصت دارند این اعتبارات را جذب کنند و باید تمامی تلاش خود را در این راستا بکار گیرند.

وی با اشاره به تصمیم جدید دولت برای تغییر پایان سال مالی از سی و یکم تیر ماه به 29 اسفند، هر سال افزود : در کمیته برنامه ریزی سال جاری مبلغ 141 میلیارد و 500 میلیون تومان جهت اجرای 437 پروژه عمرانی در شهرستان رشت اختصاص یافته است که تاکنون میانگین تخصیص این اعتبارات،51 درصد است.

فرماندار رشت با بیان اینکه مجموعه دستگاه های اجرایی این شهرستان باید روند جذب اعتبارات تخصیص یافته به طرح های عمرانی حوزه‌های خود را تسهیل کنند، گفت : پیش بینی می شود حجم اعتبارات عمرانی تخصیص یافته به شهرستان رشت تا پایان امسال از 51 درصد فعلی تا 70 درصد افزایش یابد.

وی همچنین از ثبت رشت به عنوان شهر ملی رشتی دوزی خبر داد و گفت: این تصمیم با پیگیری استاندار و مجموعه نیروهای اثرگذار، در میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به تصویب رسیده که امیدواریم منشا تحول و رشد صنایع دستی به ویژه رشته رشتی دوزی در شهرستان رشت باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار