نماینده ولی فقیه در گیلان مطرح کرد:
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه امر به معروف نیازمند اقدامات پژوهشی است، گفت: عملیاتی کردن امر به معروف مهم است، مردم باید آثار این کار را در عمل ببینند.
کد خبر: ۹۲۰۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹ 30 November 2020

آیت‌الله رسول فلاحتی در مراسم «امضای توافقنامه همکاری در امور حمایتی و قضایی آمرین به معروف و ناهیان از منکر» با بیان اینکه انجام فرایض دینی در بستر سالم و در سایه امر به معروف است، بیان کرد: در تعالیم دینی آمده است که قلم علما از خون شهدا بالاتر است زیرا شهدا به خاطر قلم علما و هدایت مردم به میدان می‌روند.

وی با بیان اینکه جایگاه افراد فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم است، اضافه کرد: بسیاری از منکرات جامعه ریشه در بی‌توجهی و کار نکردن در این حوزه دارد و بزرگترین منکراتی که در جامعه ما وجود دارد، ناشکری است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه اگر جامعه‌ای ناشکری کند عذاب نازل می‌شود، تصریح کرد: ایران از همه نظر ثروتمند است اما عده‌ای سرمایه دار پول خود را در مسیر منکرات استفاده می‌کنند.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه کسی که در مسیر محو منکر حرکت می‌کند مقام بالایی دارد، اظهار کرد: مسیحیت و وهابیون برای ترویج عقاید خود هزینه‌های زیادی می‌کنند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه یکی از بزرگترین اهداف راه اندازی ستاد امر به معروف است، افزود: دامنه و گستره امر به معروف وسیع است و همه بخش‌ها و دستگاه‌ها نیازمند نظارت هستند.

وی با تاکید بر ضرورت انجام کار پژوهشی در حوزه امر به معروف، ادامه داد: عملیاتی کردن امر به معروف مهم است و مردم باید نتیجه آن را در عمل ببینند و این توافقنامه امر خوبی است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه بنا است از آمران به معروف حمایت شود، عنوان کرد: بنای امر به معروف بر التهاب آفرینی نیست بلکه ایجاد امید و امنیت توسعه دار و پایدار است.

آیت‌الله فلاحتی بیان کرد: برای اجرای این تواقفنامه نیازمند همکاری و مشارکت همگان هستیم تا جامعه‌ای به دور از فساد و هنجارشکنی داشته باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار