کد خبر: ۹۰۴۰۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷ 27 September 2020

 

۴۵۰۰ مددجوی گیلان مشمول بیمه روستایی و عشایری هستند

رشت- مدیر کل کمیته امداد گیلان با اشاره به اینکه چهار هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان مشمول بیمه روستایی و عشایری می شوند، از پرداخت بیش از یک میلیارد تومان حق بیمه این افراد خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس اهرابی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات کمیته امداد برای افزایش ضریب نفوذ بیمه‌ای مددجویان، اظهار کرد: حق بیمه مددجویان به بیمه‌ها پرداخت می‌شود تا آنها از مزایای بیمه در هنگام بازنشستگی، فوت و از کار افتادگی بهره ببرند.

اهرابی تأکید کرد: همچنین این افراد می‌توانند از سه نوع بیمه مشاغل آزاد، بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار شهری و بیمه اجتماعی مددجویان از طریق صندوق بیمه روستاییان و عشایر بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه چهار هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد گیلان مشمول بیمه روستایی و عشایری می‌شود، گفت: از ابتدای امسال تاکنون برای این تعداد یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان حق بیمه پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد گیلان در ادامه به پرداخت حق بیمه سه هزار و ۶۰۰ نفر از بیمه شدگان تأمین اجتماعی نیز اشاره کرد و گفت: در شش ماهه نخست امسال سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نیز در این زمینه پرداخت شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار