کد خبر: ۹۰۳۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲ 27 September 2020

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان از رفع مشکلات آب‌رسانی در ۲۱ روستای آستانه‌اشرفیه خبر داد و گفت: اخیراً یک واحد پمپاژ در تأسیسات آب‌رسانی صفرابسته راه‌اندازی شده و با انجام این کار ظرفیت انتقال آب در ۲۱ روستا از ۲۸ لیتر بر ثانیه به ۴۷ متر بر ثانیه رسیده است.

افزایش کیفیت آب‌رسانی به ۲۱ روستای آستانه‌اشرفیه

به گزارش خبرگزاری فارس از آستانه‌اشرفیه، سید محسن حسینی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکپارچگی شرکت‌های آب و فاضلاب منجر به افزایش ظرفیت مخزن آب در سایت شهید خوش‌سیرت شده است، اظهار کرد: در ماه‌های اخیر پروژه افزایش ظرفیت تولید آب در سایت آب‌رسانی شهید خوش‌سیرت انجام‌شده ‌و‌ با توجه به ترمیم خطوط انتقال آب، ظرفیت انتقال آب به مخزن شهید خوش‌سیرت ۱۰۰ لیتر بر ثانیه افزایش پیداکرده است.

وی‌ از رفع مشکلات آب‌رسانی در ۲۱ روستای آستانه‌اشرفیه خبر داد و افزود: اخیراً یک واحد پمپاژ در تأسیسات آب‌رسانی صفرابسته راه‌اندازی شده و با انجام این کار ظرفیت انتقال آب در ۲۱ روستا از ۲۸ لیتر بر ثانیه به ۴۷ متر بر ثانیه رسیده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان یکی از اهداف این شرکت را آب‌رسانی خوب به مشترکین گیلانی دانست و بیان کرد: با احداث پمپاژ در روستای صفرا بسته پنج هزار مشترک آستانه‌ای از آب پایدار و با میزان فشار مناسب برخوردار شدند.

حسینی با تأکید بر تلاش برای بهبود وضعیت آب‌رسانی در آستانه‌اشرفیه گفت: با راه‌اندازی دستگاه‌های تله‌متری و کنترلی در تأسیسات آب‌رسانی روستایی شهرستان آستانه‌اشرفیه، شاهد بهبود وضعیت آب‌رسانی در روستاهای این شهرستان خواهیم بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار