کد خبر: ۹۰۰۸۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱ 19 September 2020
 

 

جواد منافی پیشکسوت پرسپولیس گفت: تغییراتی در ترکیب اصلی صورت پذیرفته و یک مقدار باعث ناهماهنگی شده بود. نفرات قدیمی و باتجربه‌تر عملکرد بهتری داشتند.
 
 
 
هشدار جدی پیشکسوت پرسپولیس به خرید جدید یحیی
مردم‌نيوز:
پرسپولیس در حالی توانست التعاون عربستان را با نتیجه یک بر صفر پشت‌سر بگذارد که سعید آقایی در سمت چپ خط دفاعی تیمش نمایش خیلی خوبی نداشت. در همین راستا بد ندیدیم نقطه نظرات جواد منافی ، مدافع چپ سابق تیم ملی و پرسپولیس را جویا شویم.
بازی پرسپولیس و التعاون عربستان را چطور دیدید؟
جواد منافی گفت:
بازی بسیار سنگینی بود. التعاون ۶ امتیازی برای پیروزی آمده بود تا خیالش بابت صعود راحت شود و نیمه اول هم به نظرم سوار بازی بود، اما نیمه دوم شرایط عوض شد. پرسپولیس بر توپ و میدان مسلط شد و به پیروزی هم رسید.
عملکرد بازیکنان جدید چطور بود؟
طبیعی است که بازیکنان جدید برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان دارند. تغییراتی در ترکیب اصلی صورت پذیرفته و یک مقدار باعث ناهماهنگی شده بود. نفرات قدیمی و باتجربه‌تر عملکرد بهتری داشتند.
حامد لک هم انصافاً نمایش خوبی داشت و دو، سه موقعیت خوب را در نیمه اول از حریف گرفت.
جواد منافی گفت:
حامد لک، دروازه‌بان خوب و الان باتجربه‌ای است. او به عنوان یک گلر شاید نیاز چندانی به هماهنگی با سایر نفرات نداشته باشد و وظیفه اش را به خوبی انجام داد. او توانست با واکنش‌های خوب خود تیم را در آسیا نگه دارد.
با توجه به اینکه شما خودتان هم در پست دفاع چپ بازی می‌کردید، می‌خواهیم بدانیم نظر شما در خصوص سعید آقایی چیست؟
گفتم که نفرات تازه‌وارد نیاز به زمان دارند و سعید آقایی هم از این قاعده مستثنی نیست. او باید بداند وظیفه اصلی اش خوب دفاع کردن است. اول باید مراقب این موضوع باشد و بعد به نفوذ فکر کند.
شاید این حرف را به این خاطر می‌زنید که در چند نوبت از بازیکنان عربستانی دریبل خورد و دروازه پرسپولیس تهدید شد؟
جواد منافی گفت:
سعید آقایی یک بازیکن چپ پاست. من خودم چپ پا بودم و می‌دانم این یک مزیت است. او می‌تواند به لطف تکنیک خوبی هم که دارد بیش از این در پرسپولیس بدرخشد. البته پرسپولیسی‌ها محمد نادری را هم دارند که فعلاً مصدوم شده و نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.
محمد انصاری را فراموش کردید؟
خوب شد اسم آوردید. پرسپولیس نباید محمد انصاری را فراموش کند. او در پرسپولیس مصدوم شده و باید باشگاه بیشتر به فکرش باشد. محمد انصاری می‌تواند در دفاع چپ و وسط بازی کند و این حسن اوست.
در پایان به نظر شما بهترین بازیکن زمین چه کسی بود؟
جواد منافی گفت:
به نظرم حامد لک و شجاع خلیل زاده عملکرد بهتری داشتند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار