کد خبر: ۸۹۸۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱ 13 September 2020

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با محکومیت حماقت محض سران کشورهای بحرین و امارات متحده عربی و اقدامات ضداسلامی آنان، تاکید می‌کند امت اسلام با حمایت همه جانبه از جبهه مقاومت اسلامی فلسطین اجازه نخواهد داد حکام خودفروخته به شیطان بزرگ با فتنه‌انگیزی و شرارت‌های خود به اقدامات نفرت‌انگیز خویش ادامه دهند و با آبروی جهان اسلام بازی کنند.
 

محکومیت توافق ننگین عادی‌سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از رشت، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در اطلاعیه ای توافق ننگین عادی‌سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

در ادامه اتخاذ رویه نامشروع برخی حکام دست‌ نشانده منطقه مبنی بر توافق ننگین عادی‌سازی روابط با رژیم جعلی و کودک‌کش اسرائیل، رژیم منحوس آل خلیفه، پازل اقدامات ضد اسلامی و انسانی خود را با فشردن دست دوستی دژخیمان جنایتکار اسرائیل کامل کرد و با خیانت به جبهه مقاومت اسلامی فلسطین بر سیاست‌های ضداسلامی و انسانی خود صحه گذاشت. این اقدام شیطانی دولت بحرین اقدامی بی‌شرمانه و خیانتی آشکار به جهان اسلام به‌ ویژه ملت ستم‌دیده و مظلوم فلسطین است که همچون بدعهدی حکام خیانت ‌پیشه امارات متحده عربی، قلوب مسلمین جهان به‌ویژه ملت استکبار ستیز ایران اسلامی را جریحه‌دار کرده و خشم آزادی‌خواهان جهان را برانگیخته است.

عادی سازی روابط برخی از دولت‌های منطقه با رژیم اشغالگر قدس، نقاب از چهره پلید آنان برداشت و همراهی پنهان آنان با رژیم جنایتکار صهیونیستی را بر همگان آشکار نمود تا مسلمانان جهان شخصیت‌های غرب‌ زده و دل‌سپرده به شیطان بزرگ را بشناسند. قطعا مسلمانان کشورهای منطقه با تقویت جبهه‌های مقاومت اسلامی سرنوشت ملت خود را از سرنوشت شوم حکام خودفروخته و شیطان‌پرست جدا خواهند ساخت.

در بخش دیگری از بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان آمده است : امت اسلام هوشیارتر از گذشته نظاره‌گر نمایش دروغین «معامله قرن» با بازی‌گردانی شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار و نقش‌آفرینی حکام خودفرخته و فریب‌خورده منطقه است و قطعاً در فرصتی مناسب پاسخی کوبنده به دهان‌کجی برخی حکام خائن به آرمان جهان اسلام را خواهند داد و خائنان به اسلام و قرآن را به زباله‌دان تاریخ خواهند فرستاد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با محکومیت حماقت محض سران کشورهای بحرین و امارات متحده عربی و اقدامات ضداسلامی آنان، تاکید می‌کند امت اسلام با حمایت همه جانبه از جبهه مقاومت اسلامی فلسطین اجازه نخواهد داد حکام خودفروخته به شیطان بزرگ با فتنه ‌انگیزی و شرارت‌های خود به اقدامات نفرت‌انگیز خویش ادامه دهند و با آبروی جهان اسلام بازی کنند. بی‌شک این اقدامات شیطانی با پاسخ‌های کوبنده مسلمانان جهان مواجه شده و درس عبرت بزرگی را برای سران استکبار جهانی به‌ویژه ترامپ ابله و حکام خیانت‌پیشه منطقه رقم خواهد زد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار