کد خبر: ۸۹۷۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰ 11 September 2020

 

 

رئیس کلانتری ۱۲۹ جامی از دستگیری دو سارق لوازم خودرو و کشف ۱۰۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایسنا سرهنگ مجتبی شمس بیرانوند گفت:  ماموران کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار هنگام انجام ماموریت دو موتور سوار با یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک روبه رو می شوند و مشاهده می کنند ترک نشین موتورسیکلت با تخریب شیشه یک دستگاه خودروی سواری پژو پرشیا سفیدرنگ در حال سرقت لوازم صوتی خودرو است.

وی افزود: بلافاصله ماموران برای دستگیری سارقان وارد عمل می شوند ولی متهمان به محض مشاهده ماموران سوار بر موتورسیکلت شده و از محل متواری می شوند.

رئیس کلانتری جامی توضیح داد: عملیات تعقیب و گریز متهمان توسط ماموران کلانتری هفت چنار آغاز می شود و ماموران کلانتری طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی از کلانتری ۱۲۹ جامی در خواست نیروی کمکی می کنند که در نهایت با همکاران تیم های اعزامی موتورسیکلت سارقان متوقف می شود.

وی با اشاره به اینکه ماموران هر دو کلانتری موفق شدند متهمان را در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند، گفت: هر دو متهم به کلانتری جامی منتقل شدند.

رئیس کلانتری جامی با اشاره به اینکه در استعلام های انجام شده مشخص شد که موتورسیکلت متهمان مسروقه است و سابقه ثبت سرقت دارد، اظهارکرد: در رصدهای پلیسی به دست آمد که موتورسیکلت سرقتی ۲۰ روز پیش از شمال تهران به سرقت رفته است.

بیرانوند با بیان اینکه متهمان به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارند و ساکن استان های غربی همجوار استان تهران هستند، گفت: آنها اظهار کردند روزانه به شهر تهران مراجعه و پس از سرقت لوازم و محتویات خودروها آنان را به مالخران می فروشند و پول به دست آمده را صرف تامین هزینه مصرف مواد مخدر می کنند.

وی افزود: سارقان در خصوص موتورسیکلت سرقتی گفتند موتورسیکلت را از سارقان دیگر به ازای پرداخت مبلغی خریده اند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس بیرانوند با بیان اینکه در بررسی های بیشتر از کوله پشتی همراه متهمان ۷ دستگاه ضبط سرقتی کشف شد، تصریح کرد : هر دو متهم ۲۸ ساله به ۱۰۰ فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند و دستگیری مالخران و کشف سایر جزئیات پرونده ادامه دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار