کد خبر: ۸۸۵۵۶۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸ 09 August 2020
 
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از طرح سئوال نمایندگان از وزیر در نشست امروز کمیسیون خبر داد و گفت: مقرر شد کمیته‌ای برای رسیدگی به ایرادات نظام رتبه بندی معلمان تشکیل شود.
طرح نظام رتبه بندی معلمان

احمدحسین  فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملتدر تشریح نشست امروز (یکشنبه ۱۹ مرداد) اظهار کرد: نشست امروز کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار و به سئوال نمایندگان از وزیر در کمیسیون اختصاص داشت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سئوال نخست از جانب ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان در خصوص رتبه بندی و مشکلات دانشگاه فرهنگیان بود که با پاسخ وزیر همراه بود.

وی ادامه داد: جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی نماینده رشت سئوال بعدی را در نشست امروز از وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد که این سئوال در خصوص آزمون نهضتی‌ها بود که او نیز از پاسخ وزیر قانع شد.

فلاحی یادآور شد: رسول فرخی میکال نماینده لاهیجان و سیاهکل و محمد حسن آصفری نماینده اراک، کمیجان و خنداب نیز در خصوص نظام رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان و مشکلات مدارس غیر دولتی سئوالاتی را مطرح کردند که وزیر به این سئوالات نیز پاسخ قانع کننده داد.

وی ادامه داد: سئوال بعدی را علی کریمی فیروزجایی نماینده بابل مطرح کرد که این سئوال در خصوص رتبه بندی معلمان بود و او از پاسخ وزیر قانع نشد و نماینده سئوال کننده بر ارائه لایحه رتبه بندی به مجلس تأکید کرد و مقرر شد کمیته‌ای برای رسیدگی به این سئوال در کمیسیون تشکیل شود.

بر اساس اظهارات سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، در این نشست مهدی اسماعیلی رئیس کمیته آموزش و پرورش نیز توضیحات و مسائلی را در خصوص نیروهای نهضتی به وزیر آموزش و پرورش ارائه کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار