کد خبر: ۸۸۳۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۲ 03 August 2020

 

تابناک/به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مهدی علی نژاد، عصر امروز با حضور در مجموعه ورزشی شهید کشوری از فدراسیون کاراته و فدراسیون دوومیدانی بازدید کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان طی این بازدید با مسئولین این دو فدراسیون نیز دیدار و گفتگو کرد. در این بازدید خسروی، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها نیز علی نژاد را همراهی کرد.

علی نژاد ضمن بازدید از فدراسیون کاراته گفتگویی را با سیدحسن طباطبایی، رییس فدراسیون و محسن خمارلو دبیر فدراسیون داشت.

وی در این بازدید اظهار داشت: با توجه به شرایطی که کرونا برای جهان پیش آورده و گریبانگیر ورزش نیز شده باید برنامه ای داشته باشیم تا نخبه های ورزشی را از دست ندهیم و آنها را به خوبی حفظ کنیم.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: ورزشکاران المپیکی ما باید حفظ شوند و نباید این فاصله ای که کرونا در مسابقات و تمرینات ایجاد کرده باعث شود ورزشکاران را از دست بدهیم. آموزش‌های وبیناری باید به صورت مداوم در فدراسیون باشد تا ورزشکاران بتوانند معلومات خود را حفظ کنند و بتوانند آمادگی لازم را داشته باشند.

وی افزود: هنوز زمان اتمام کرونا مشخص نیست و باید فدراسیون‌ها برای ورزشکاران به خصوص ملی‌پوشان برنامه داشته باشند.

علی نژاد عملکرد فدراسیون کاراته را در سال ۹۸ مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: طبق تصمیم جدید معاونت قهرمانی وزارت ورزش برای اینکه بتوانیم خدمات بهتری به فدراسیون‌ها ارائه دهیم پرداخت بودجه به آنها براساس عملکردشان خواهد بود و هر فدراسیونی امتیاز بیشتری کسب کند دریافتی بیشتری نیز خواهد داشت.

معاون وزیر ورزش و جوانان در ادامه به بازدید فدراسیون دوومیدانی رفت و گفتگویی را با مسئولین فدراسیون داشت.

علی نژاد در این دیدار گفت: دوومیدانی یک رشته بسیار گسترده و وسیع است که هر ماده آن نیاز به افراد با تخصص و کارایی بالا دارد. این رشته به عنوان یک رشته مادر به رسیدگی نیاز دارد و باید منافع این رشته و ورزشکاران‌اش تامین شود.

وی در ادامه افزود: وضعیت دوومیدانی در چند سال گذشته چندان رضایت بخش نبوده است و با توجه به استعدادهای خوبی که در این رشته داریم باید تلاش بیشتری صورت بگیرد. ما ورزشکاران بسیار خوبی در رشته‌های پرتاب، دوی استقامت و دوی سرعت داریم که بارها توانایی خودشان را نشان دادند.

معاون وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات سرپرست فدراسیون اظهار داشت: آقای مبینی در این چند ماهی که در فدراسیون حضور دارند بانی اتفاقات مثبتی شده‌اند. امیدوارم این مسیری که در دوومیدانی آغاز شده تا زمان انتخابات ادامه داشته باشد و بعد از آن نیز شاهد رشد دوباره این رشته باشیم.

در این دیدار سید عسگر میرطالبی مشاور، پریسا بهزادی نایب رئیس بانوان، جعفر محمدپور سرپرست دبیری و طاهر کاظمی مسئول روابط عمومی نیز حضور داشتند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار