تابناک / فرماندار لنگرود با بیان اینکه اقدامات ارزشمند کادرهای درمانی در تاریخ ماندگار شده، گفت: هیچ‌کسی نمی‌تواند منکر تأثیر جوانان در جامعه شود و باید فضایی را آماده کنیم تا از فکر و ظرفیت این نیروهای قدرتمند بهتر و بیشتر به نفع کشور استفاده کنیم. 
کد خبر: ۸۸۳۲۳۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹ 02 August 2020

اقدامات ارزشمند کادرهای درمانی در تاریخ ماندگار شد

 

 

تابناک / فرماندار لنگرود با بیان اینکه اقدامات ارزشمند کادرهای درمانی در تاریخ ماندگار شده، گفت: هیچ‌کسی نمی‌تواند منکر تأثیر جوانان در جامعه شود و باید فضایی را آماده کنیم تا از فکر و ظرفیت این نیروهای قدرتمند بهتر و بیشتر به نفع کشور استفاده کنیم. 

 

به گزارش لنگرخبر، سیروس شفقی در جلسه ستاد ساماندهی جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه در دوران کرونا بسیاری از برنامه‌ریزی‌های کشور از بین رفت، اظهار کرد: کرونا باعث شد تا مراسم‌های جشن جوانان ازجمله کادرهای درمانی لغو شود و همه تلاش کردند با حذف نظریات و سلیقه‌های شخصی خود، جامعه را از وجود ویروس پاک کنند تا با ایجاد تجمع کرونا گسترش نیابد.

وی با بیان اینکه جوانان کشور همواره درصحنه هستند و منتظر دیکته شدن کارها توسط ارگان‌ها نیستند، گفت: واقعیت امروز جهان وجود ویروس کرونا است و باید همه تلاش کنیم تا این ویروس از بین برود و دراین‌بین تلاش کادرهای درمانی و جوانان ستودنی است.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه اقدامات ارزشمند کادرهای درمانی در تاریخ ماندگار شده، افزود: هیچ‌کسی نمی‌تواند منکر تأثیر جوانان در جامعه شود و باید فضایی را آماده کنیم تا از فکر و ظرفیت این نیروهای قدرتمند بهتر و بیشتر به نفع کشور استفاده کنیم.

نماینده عالی دولت در لنگرود با تأکید بر توجه بیشتر به پژوهش‌های علمی توسط دانشگاه‌ها و نخبگان بیان کرد: نخبگان می‌توانند با تحقیق و انجام کارهای پژوهشی آسیب‌ها را شناسایی و راه‌حل‌های مناسب برای جلوگیری از ناهنجاری‌ها را جهت اجرا پیشنهاد داد.

رئیس شبکه بهداشت نیز با بیان اینکه ویروس کرونا بسیاری از معادلات جهانی را بر هم زد، اظهار کرد: بسیاری از جوانان در ایام نوروز و فصل بهار برنامه‌ریزی جشن ازدواج خود را گرفته بودند ولی ویروس کرونا همه جشن‌ها را از بین برد.

رامین غلامپور با بیان اینکه این ویروس با رعایت بهداشت و پروتکل‌ها از بین می‌رود، گفت: باید قدردان کادرهای درمانی و مجاهدان عرصه سلامت باشیم و از تجمع بیهوده در اماکن عمومی خودداری کنیم.

رئیس اداره بهزیستی لنگرود نیز با بیان اینکه امروز با چالش طلاق‌های پنهانی روبرو هستیم و این جدای از آمار و ارقام قانونی است، اظهار کرد: کسانی که برای طلاق اقدام می‌کنند زمانی به مشاوره رجوع می‌کنند که همه‌کاره‌ای قانونی برای طلاقشان انجام‌شده و حتی حرمت‌ها بین زوجین نیز از بین رفته است.

پیمان محمدی پور با بیان اینکه شیوه طلاق که به‌صورت قانونی ترسیم‌شده دارای اشکالاتی است و این قانون نیاز به تغییر دارد، گفت: دانشگاه‌ها و نخبگان می‌توانند با ارائه راه‌حل‌های مناسب را به دستگاه‌ها جهت اجرا ارائه دهند تا شاهد طلاق‌های پنهان و عاطفی بین زوجین نباشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار