کد خبر: ۸۷۴۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱ 12 July 2020

 

تابناک/ فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: عقلانی نیست با افرادی که از بنیان با اصول انقلاب اسلامی مشکل دارند مذاکره کنیم و این خواسته غیرمعقولانه عده‌ای پذیرفتنی نیست.

سردار محمد عبدالله‌پور امروز در دوره آموزشی توانمندسازی فرماندهان و مسئولان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج کارمندان در رشت با اشاره به نقش موثر مردم در پیروزی و حفظ انقلاب اظهار کرد: امام خمینی(ره) مردم را سرمایه اصلی نظام می‌دانستند و به مسئولان توصیه داشتند که با تمام توان به این مردم خدمت‌رسانی کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی کودک‌کش، ظالم و جنایتکار هستند خاطرنشان کرد: موفقیت انقلاب اسلامی در گرو رسیدن به آرمان‌های از پیش تعیین شده است و هم‌اکنون نیز ما به دستاوردها و موفقیت‌های زیادی دست یافته‌ایم.

وی با اشاره به رهبری داهیانه مقام معظم رهبری پس از رحلت امام خمینی(ره) تصریح کرد: ایشان پس از امام(ره) با قدرت به مسیر انقلاب ادامه دادند و از دستاوردهای نظام محافظت می‌کنند و این یکی از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی ایران است.

عبدالله‌پور وظیفه سپاه پاسداران را حفاظت و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و عنوان کرد: عقلانی نیست با افرادی که از بنیان با اصول انقلاب اسلامی مشکل دارند مذاکره کنیم و این خواسته غیرمعقولانه عده‌ای پذیرفتنی نیست.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بسیج کارمندان وظیفه دارد به‌دنبال رفع نواقص موجود در ساختار اداری باشد خاطرنشان کرد: یکی از معضلات جدی در کشور آسیب‌های موجود در ساختار اداری است که باید اصلاح شود.

وی با تاکید بر ایستادگی در مقابل نظام سلطه بیان داشت: ما باید همواره در برابر زیاده‌خواهی‌ها بایستیم و مقاومت کنیم و اینکه عده‌ای به‌دنبال تعامل با نظام سلطه هستند یعنی ترسو و خودفروخته‌اند و نباید به خواسته آنها تن داد.

عبدالله‌پور به ذلت افتادن آمریکایی‌ها در برابر جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: آمریکا تاکنون سیلی‌های بی‌شماری از جمهوری اسلامی خورده است و هم‌اکنون در آب‌های خلیج فارس مجبور هستند که به زبان فارسی به ما پیام دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار