کد خبر: ۸۷۰۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴ 03 July 2020

ایجاد پایگاه فناوری در کومله

تابناک/نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به راه اندازی پایگاه فناوری در کومله گفت: زمینه کافی نظیر چای، برنج، پیله ابریشم و مرکبات را برای تولید منابع داریم اما نتوانستیم محصولات جانبی استحصال کنیم و این یعنی خام فروشی و خام فروشی فقط برای نفت نیست لذا باید این منابع را تبدیل به فرآورده کنیم.  

پرویز محمدنژاد در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر کومله، با اشاره به اهمیت طرح هادی روستایی و شهری، اظهار کرد: حساسیت خاصی در طرح هادی و بازنگری این طرح داریم، حتما مذاکرات لازم در این خصوص صورت می‌گیرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به تکمیل رمپ‌های ورودی و خروجی شهر، افزود: مجوز برداشت سه ماهه تبدیل به ۶ ماه شد و از امروز برداشت از بستر شلمانرود برای تکیمل رمپ‌های ورودی و خروجی شهر انجام می‌گیرد. منابع مالی برای تملک اراضی حاشیه این پروژه در حال تامین است و پیمانکار می‌تواند عملیات اجرایی را انجام دهد.

وی با تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان، گفت: در سفر اخیر دکتر ستاری به گیلان در خصوص تاسیس پایگاه فناوری در کومله به دلیل ظرفیت‌های موجود در این شهر توافق شد. باید از ظرفیت نخبگان در راستای گردشگری بهره‌مند شویم زیرا دنیا به سمتی می‌رود که گردشگری را درآمد اول خود کند.

محمدنژاد تصریح کرد: زمینه کافی نظیر چای، برنج، پیله ابریشم و مرکبات را برای تولید منابع داریم اما نتوانستیم محصولات جانبی استحصال کنیم و این یعنی خام فروشی و خام فروشی فقط برای نفت نیست لذا باید این منابع را تبدیل به فرآورده کنیم.  

نماینده مردم لنگرود در مجلس ادامه داد: بنابراین هدف از ایجاد پایگاه فناوری در کومله، بهره گیری از ظرفیت نخبگان در تولید منابع است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار