کد خبر: ۸۷۰۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶ 03 July 2020

 

تابناک/فرماندار رشت با تاکید بر لزوم بهره گیری از آمار دقیق در برنامه ریزی ها، گفت: اولویت بندی در خصوص اجرای پروژه های عمرانی و ارائه خدمات زیرساختی ، بر مبنای اطلاعات دقیق جمعیتی انجام می شود.

عصرکاسپین / مهندس علی فتح اللهی در نشست بامدیر کل ثبت احوال استان گیلان با بیان اینکه آمارها مبنای اصلی تصمیم گیری در هر تشکیلات و سازمانی محسوب می شود، افزود: یکی از مهمترین آماری که می تواند در برنامه ریزی های عمرانی و اجتماعی بسایر موثر و راهگشا باشد، آمار ثبت احوال است.

وی آمار دقیق را زیربنای تصمیم گیری صحیح عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: با توجه به اهمیت آمار ثبت احوال انتظار می رود با برنامه ریزی دقیق و همکاری سایر دستگاه ها آمارهای جمعیتی در کمترین زمان ممکن و با دقت بالا ثبت شوند.

فرماندار رشت همچنین با اعلام آمادگی فرمانداری جهت پشتیبانی از ادارات ثبت احوال تابعه شهرستان رشت و تامین زیرساخت های لازم، تاکید کرد: ملاک و معیار فرمانداری در ارزیابی ادارات بر مبنای عملکرد آنان و مبتنی بر شاخص های پیش بینی شده خواهد بود و هر گونه تغییر احتمالی روسای ادارات نیز براساس همین مقوله انجام می شود.

مدیر کل ثبت احوال استان گیلان نیز در این نشست با تبریک انتصاب فرماندار جدید رشت، گفت: شهرستان رشت با ۲ اداره در شهر رشت و ۵ اداره در بخش های تابعه، مهمترین منطقه جمعیتی استان محسوب می شود.

قاسم روحانی فر با ارائه گزارشی از آمار جمعیتی شهرستان رشت، اظهار داشت: در زمینه صدور کارت ملی هوشمند، تاکنون برای ۹۰ درصد از جمعیت شهرستان رشت، کارت ملی هوشمند صادر شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار