کد خبر: ۸۶۹۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵ 02 July 2020

تذکر کتبی به شهردار رشت بابت عزل برخی مدیران این سازمان

تابناک/ رئیس شورای شهر رشت با گلایه از عزل مدیران با سابقه شهرداری رشت توسط شهردار، از تذکر کتبی به «حاج محمدی» بابت این موضوع خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل حاجی پور شامگاه چهارشنبه در یکصد و چهل و هشتمین جلسه فوق العاده شورای شهر رشت با بیان اینکه شهرداری مجموعه ای است که باید به مردم خدمت ارائه دهد، اظهار کرد: با تلاش و همکاری باید زمینه های ارائه خدمات برای مردم فراهم شود.

وی گفت: شهرداری و شهردار مجموعه ما هستند یعنی نماینده مردم هستند.

حاجی پور با بیان اینکه حدود ۳۰ نفر از مدیران شهرداری توسط شهردار عزل شدند، بیان کرد: تمامی مدیران عزل شده به طور متوسط ۱۵ سال سابقه کار داشتند و مجموع سابقه و تجربه مدیران عزل شده ۴۵۰ سال تجربه و ثروت این شهر را که سر سفره مردم و انقلاب نشسته اند را ازدست داده ایم.

وی همچنین با اشاره به اینکه عزل و نصب در اختیار شهردار است، افزود: اینکه شهردار ادعا می کند اجازه کار به او داده نمی شود باید به صورت واضح و شفاف برای مردم توضیح دهد چه کسی اجازه کار به وی را نمی دهد.

رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه در این شهر باید تنها کار کرد، گفت: هنر شهردار نباید تنها عزل پرسنل شهرداری باشد باید از وجود آدم های توانمند در زمینه های مختلف استفاده شود.

حاجی پور تصریح کرد: باید به صورت کتبی به شهردار تذکر داده شود تا از افراد عزل شده باید استفاده شود.

وی با تأکید بر لزوم استفاده بهینه از نیروهای انسانی در هر سازمانی، بیان کرد: وقتی صحبت از توسعه می شود یقین بدانید هیچ توسعه ای در سازمانی اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه آدم های توسعه یافته در آن سازمان باشند.

رئیس شورای شهر رشت به تسریع در پروژه های شهدای گمنام و پارک ملت و پروژه های عمرانی اشاره کرد و افزود: همه ما باید با تلاش و همت به شهرداری کمک کنیم و شهر رشت را به کارگاه تولید تبدیل کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار