کد خبر: ۸۶۹۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷ 30 June 2020
 
تابناک/تصویری که از سرمربی تیم ملی در حین تماشای دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس منتشر شد، می‌تواند به وجهه فوتبال ایران ضربه بزند.
 

حضور دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ورزشگاه شهدای شهر قدس برای تماشای دیدار پیکان و پرسپولیس در نگاه اول موضوعی طبیعی به شمار می‌رود اما وقتی به بک‌گراند تصویر توجه می‌کنیم، این سؤال به ذهن‌مان خطور می‌کند که چرا سرمربی تیم ملی یک کشور باید در چنین شرایطی یک بازی را لیگ برتر را تماشا کند جایی که هیچ تشریفاتی برای سرمربی تیم ملی کشورمان وجود نداشت.

در این باره گفته شده که ورزشگاه در دست تعمیر بوده و به دلیل اینکه اسکوچیچ خواسته کسی اطرافش نباشد در آن محل نشسته است. الزام رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی عوامل اجرایی در بازی‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا قابل انکار نیست ولی اینکه چرا طوری برنامه‌ریزی نشده که شأن و جایگاه سرمربی تیم ملی کشورمان حفظ شود جای سؤال دارد

اینکه انتقادهای زیادی به انتخاب اسکوچیچ وارد شده در جای خود قابل بحث است، اما سرمربی تیم ملی یک شخصیت حقوقی دارد که باید به آن هم توجه شود. انتشار چنین عکسی در سطح بین‌المللی می‌تواند وجهه فوتبال ایران را خدشه‌دار کند چرا که تصویر بدی از ورزشگاه و محل نشستن سرمربی تیم ملی منعکس می‌کند. چه بهتر که خودمان به دست خودمان احترام و حرمت «سرمربی تیم ملی فوتبال ایران» را نگه داریم فارغ از اینکه چه کسی است و چه کارنامه‌ای دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار