کد خبر: ۸۵۸۵۲۵
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶ 05 June 2020
 
رسانه های وابسته به گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان در اقدامی مضحک، نام حسین یزدان پناه سرکرده این گروهک را بعنوان کاندید دولت موقت جمهوری کردستان، ثبت کردند.!
تابناک/هفته گذشته گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب آزادی کردستان موسوم به پاک که بعنوان نیروهای مزدور بارزانی مشغول به خدمت هستند، اعلام کردند که از این پس این گروه را منحل کرده و بجای آن سپاه ملی کردستان را تاسیس می کنند!

 

حسین یزدان پناه کاندید دولت جمهوری کردستان ایران شد!

به گزارش بولتن نیوز، مسعود بارزانی که سالهاست در توهم ریاست بر هر چهار بخش کردستان ( کردستان ایران، کردستان ترکیه، کردستان سوریه و کردستان عراق) است، احزابی را در این بخش ها برای خود تاسیس کرده تا به نام فعالیت در این کشورها، سرباز پیاده نظام بارزانی باشند.

 

حزب آزادی کردستان نیز به همین منظور تاسیس شد، گروهی که از سوی همه گروهکهای دیگر کردی، بایکوت شده است.

 

در زمان حمله داعش به اقلیم کردستان نیز، مسعود بارزانی که موفق نشده بود کومله و دمکرات را در خدمت اهداف خود داشته باشد، این گروهکها را از مناطق جنگی اخراج کرد و تنها گروهک حسین یزدان پناه را در مناطق محل خدمت پارتی، باقی گذاشت و همین مسئله، شائبه های موجود در ارتباط با مزدوری این گروهک برای بارزانی را تقویت کرد.

 

در روزهای اخیر نیز سیاستگذاران پارتی به این فکر افتادند تا خلاء کمبود نیرو و بی مهری گروهکهای کردی در قبال حزب آزادی کردستان را با تاسیس سپاه ملی کردستان پر کنند و در همین راستا این گروهک را منحل کرده و به خدمت سپاه ملی کردستان در آوردند.

 

اما گویا توهمات بارزانی و حسین یزدان پناه بعنوان نوچه او، تمامی ندارد و خواب هایی که برای کردستان ایران دیده اند را در فضای مجازی، تعبیر می کنند!

 

در روزهای گذشته حسین یزدان پناه و نیروهای تحت امر او، نام خود را در شبکه های اجتماعی بعنوان کاندید رهبری موقت دولت جمهوری کردستان ایران ثبت کرده و در اقدامی عجیب و مضحک، اعلام کرده اند، کاندید دولت جدید کردستان ایران هستند و مردم به آنها رای بدهند!

 

حسین یزدان پناه و بارزانی را با توهمات خویش تنها می گذاریم و قضاوت را بر عهده افکار عمومی واگذار می کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار