کد خبر: ۸۵۷۴۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶ 02 June 2020

 

تابناک/جلسه مجمع با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید شروع گردید، و پس از آن هیات رئیسه مجمع مشخص گردیدند، سپس شهرام عالی وند مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در سخنانی با اشاره به ثبت رکوردهای تولید روزانه، ماهیانه و سالیانه در خطوط مختلف تولید در شرکت گفت: خوشبختانه علیرغم بحران شیوع کرونا، با همت پرسنل و مدیران شرکت شاهد ثبت رکوردهای تولید در واحدهای مختلف این شرکت بودیم.

به گزارش می متالز، عالی وند با اشاره به سهم ۱۷ درصدی تولید گالوانیزه کشور توسط شرکت فولاد امیرکبیر کاشان گفت: در سال گذشته بیش از ۱۵۰ هزار تن گالوانیزه در این شرکت تولید شد که به لحاظ کمی و کیفی از مزیت های رقابتی در کشور و خاورمیانه بهره میبرد.
مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در ادامه از تسویه قطعی کلیه صورت‌های مالیاتی ارزش افزوده تا پایان سال ۹۷ خبر داد.
وی به اهتمام شرکت در ارتقای سطح آموزش نیروی انسانی و افزایش بهره وری اشاره کرد و افزود: در سال گذشته با بومی‌سازی اقلام مورد نیاز شرکت بیش از ۳۰۰ هزار دلار صرفه جویی ارزی شد که در تعداد اقلام بومی‌سازی شده، بیش از ۱۱ درصد رشد داشته‌ایم.
عالی وند در ادامه از افزایش سهام شناور شرکت از ۱۰ درصد در سال گذشته به ۲۵ درصد در امسال گفت: این مهم نقش موثری در روند تولید و ارزش سهام دارد.
عالی وند در ادامه گفت: دریافت تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی، در سال گذشته و همچنین دریافت تندیس زرین صنعت سبز کشور، دریافت تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی، دریافت لوح زرین حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی و واحد نمونه صنعتی استان اصفهان از جمله افتخارات شرکت در سال گذشته است.
شهرام عالی وند در ادامه به ایفای مسولیت‌های اجتماعی به عنوان یک اصل اساسی در مدیریت شرکت پرداخت و افزود: مشارکت بیش از دو و نیم میلیارد تومانی در حمایت از شبکه بهداشت و درمان شهرستان در مقابله با کرونا، کمک به سیل‌زدگان و آسیب‌دیدگان از بحران‌های طبیعی، کمک به آزادی زندانیان غیر عمد، کمک به مدارس مناطق محرم کاشان و دانش آموزان بی‌بضاعت، حمایت از تیم‌های ورزشی و کمک به سازمان تبلیغات و بسیج و امور فرهنگی شهرستان از جمله اقدامات شرکت در بخش مسوولیت‌های اجتماعی می‌باشد.
در ادامه با گزارش حسابرس و بازرس قانونی صورتهای مالی مورد تصویب قرار گرفت و در خصوص انتخاب حسابرس و بازرس قانونی،روزنامه رسمی شرکت و سایر موارد مندرج در دستور جلسه تصمیمات لازم اتخاذ گردید و سهامداران با تقسیم سود ۱۶۰ تومانی به ازای هر سهم موافقت نمودند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار