کد خبر: ۸۵۷۰۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲ 01 June 2020

کسب ۲ عنوان نایب قهرمانی بوچیا توسط ورزشکاران استان سمنان

تابناک/ مدیرکل ورزش و جوانان سمنان از کسب دو عنوان نایب قهرمانی در رشته ورزشی بوچیا توسط ورزشکاران استان خبر داد و گفت: این مسابقات با حضور ۱۶۰ ورزشکار کشور به‌صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی جانعلی صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه مسابقات بوچیا با حضور ۱۶۰ ورزشکار کشور به‌صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: در این مسابقات دو عنوان نایب قهرمانی توسط ورزشکاران سمنان کسب شد.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات ویژه ورزشکاران جانباز و معلول برگزار شد، افزود: ورزشکاران از شهرهای سمنان، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، بجنورد، بیرجند، تبریز، تهران، دامغان، دزفول، رشت، زنجان، شهریار، شیراز، قزوین، قم، کرج، کرمان، مشهد، کرمانشاه، گرگان و یزد در این دوره از مسابقات حضور یافتند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بابیان اینکه ورزشکاران با ارسال فیلم‌های خود در چهار کلاس پزشکی در این مسابقات شرکت کردند، یادآور شد: در بخش بانوان و در کلاس بی سی تو «BC۲» سحر خزایی از شهریار در جایگاه قهرمانی قرار گرفت.

جانعلی با تأکید بر اینکه ندا غایبی از سمنان بر سکوی دوم ایستاد و عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد، تصریح کرد: ساینا صادق پور نیز از ارومیه مقام سوم را کسب کرد و این در حالی است که در بخش آقایان و در کلاس «BC۳» محمدرضا رسولی از تهران مقام اول قهرمانی، محمدقلی تبار از سمنان مقام دوم و نایب قهرمانی و محمدمهدی جلال پور و ابوالفضل مهدی زاده از کرج مقام سوم را کسب کردند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار