کد خبر: ۸۵۳۳۲۷
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳ 22 May 2020
سرپرست پلیس‌راه استان گیلان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی دو جاده استان گیلان در روزهای سه، چهار و پنج خرداد خبر داد.
اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های گیلان

تابناک/ سرهنگ جاور صفاری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه احتمال ورود مسافران بسیار به استان گیلان بسیار زیاد است، اظهار کرد: با توجه به تعطیلات عید فطر پیش‌بینی ما است که خودروهای بسیار زیادی از دیگر استان‌های کشور به استان گیلان وارد شوند.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان گیلان تصریح کرد: تردد کامیون و تریلر به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه روزهای سه، چهار و پنج خرداد در جاده قدیم رشت – قزوین و آستارا - اردبیل و بالعکس و همچنین از ساعت هشت‌تا ۲۴ روز جمعه ۹ خردادماه در جاده قدیم رشت - قزوین و بالعکس ممنوع است.

سرپرست پلیس‌راه استان گیلان با اذعان به اینکه حجم ترافیکی در جاده‌های استان بسیار زیاد است، گفت: با ورود احتمالی مسافران به استان گیلان در ایام تعطیل راهی جز اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان نداریم.

صفاری با درخواست از مردم در خصوص کاهش سفر به استان گیلان بیان کرد: با توجه به‌احتمال افزایش شیوع کرونا در استان گیلان از مردم و مسافران درخواست دارم از انجام سفرهای غیرضروری به استان گیلان خودداری کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
ر