کد خبر: ۸۵۰۰۲۲
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰ 13 May 2020

خاطره جالب خواننده پرسپولیسی از فینال آسیا

دنیای ورزش تورنتو نوشت: ابراهیم زاده که خودش طرفدار پرسپولیس است و رفاقت نزدیکی با بعضی از بازیکنان این تیم دارد در لایو اینستاگرامی با شجاع خلیل زاده خاطره جالبی از حضورش در ورزشگاه آزادی تعریف کرد.

 محسن ابراهیم زاده در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین خواننده‌های پاپ کشور است. خواننده‌ای که در طول سال کنسرت‌های مختلفی را در شهرها و کشورهای گوناگون برگزار می‌کند، به دعوت مسئولان برگزارکننده بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و کاشیما در ورزشگاه آزادی حاضر شد و برای هواداران دو آهنگ اجرا کرد. ابراهیم زاده که خودش طرفدار پرسپولیس است و رفاقت نزدیکی با بعضی از بازیکنان این تیم دارد در لایو اینستاگرامی با شجاع خلیل زاده خاطره جالبی از حضورش در ورزشگاه آزادی تعریف کرد.
ابراهیم زاده خطاب به شجاع گفت: من معمولاً در کنسرت‌هایم اصلاً استرس ندارم و خیلی راحت اجرا می‌کنم. از طرفی در روز فینال آسیا مسئولان AFC فقط ٦ دقیقه به ما برای اجرا فرصت دادند. اولش وقتی روی سن رفتم خیلی راحت شروع به خواندن کردم ولی به محض اینکه تماشاگران با من شروع به خواندن کردند نابود شدم و تازه فهمیدم در چه جو وحشتناکی در حال اجرا هستم. بدون شک آن روز خیلی برایم ویژه بود، چون جلوی ١٠٠ هزار نفر خواندم و به جرأت می‌گویم هیچ‌وقت چنین جوی را در زندگی‌ام ندیده بودم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار