کد خبر: ۸۴۸۷۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸ 11 May 2020

تردد بین استانی کاهش یافت

تابناک/ مرکز مدیریت راه‌های کشور از کاهش ترددهای استانی در شبانه روز گذشته خبر داد.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع ،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار و ٢٩٨ شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ٣.٢درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ١٧.٢ اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده‌های شمالی نیز ازتردد روان در جاده‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر می‌دهد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس حکایت دارد.

ترافیک نیمه سنگینی در آزادراه کرج - تهران محدوده های گرمدره و ایران خودرو و ترافیک سنگینی در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس گزارش  شده است.

همچنین بارش پراکنده باران در برخی از جاده های استان های اردبیل، مازندران، گلستان و گیلان گزارش شده است.

 آزادراه تهران - شمال ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران ، از تاریخ ٢٠ فروردین تا قبل از تعطیلات عید فطر ، از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد، به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل تجهیزات جانبی، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس ، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

محور قزوین - همدان (کیلومتر ۱۱۰) نیز مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار