فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز یکشنبه تا روز سه شنبه هفته آینده کاهش ۸ تا ۱۵ درجه ای دما را در بیشتر مناطق کشور داریم.
کد خبر: ۸۲۸۴۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰ 04 March 2020

 

کارشناس سازمان هواشناسی به بیان توضیحاتی درباره وضعیت جوی کشور طی روزهای آینده پرداخت.

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی استان‌های کشور طی روزهای آینده گفت: امروز دامنه بارش‌ها به ارتفاعات و دامنه‌های البرز می‌رسد.

گودرزی افزود: فردا پنج شنبه بارش برف و باران در نوار شمالی ادامه دارد و در برخی از نقاط جنوب بارش باران و گاهی رعد و برق را خواهیم داشت در این روز مناطقی از مناطقی از غرب و شمال غرب و شمال شرق بارش پراکنده را دارند.

وی در ادامه بیان کرد: جمعه در این مناطق بارش‌ها ادامه دارد و شنبه بارش‌ها علاوه بر این مناطق به بخش‌هایی از مرکز می رسد و یکشنبه از نوار شرقی خارجی می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز یکشنبه تا روز سه شنبه دمای هوا در بیشتر مناطق کشور سردتر می‌شود و میانگین کاهش ۸ تا ۱۵ درجه ای دما را داریم. از امروز تا روز سه شنبه بیشتر مناطق کشور وزش بادهای شدید در بعضی ساعات را خواهند داشت. یک شنبه و دو شنبه دریای خزر مواج و طوفانی می‌شود و خلیج فارس هم دوشنبه مواج و طوفانی خواهد شد.

گودرزی اضافه کرد: تهران برای بعد از ظهر افزایش ابر رگبار باران و وزش باد شدید را دارد امروز هوای تهران در گرمترین ساعات به ۱۹ درجه می‌رسد. از امروز تا سه شنبه بارش‌ها را با شدت و ضعف برای تهران ادامه دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار