یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح دوم اسفندماه تا ساعت 24 برگزار شد و واجدین شرایط رای گیری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق های رای آمدند تا ۲۹۰ نماینده پارلمان یازدهم را با دست به مجلس بفرستند.
کد خبر: ۸۲۵۳۷۵
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴ 23 February 2020

تابناک گیلان/ یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح دوم اسفندماه تا ساعت 24 برگزار شد و واجدین شرایط رای گیری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق های رای آمدند تا ۲۹۰ نماینده پارلمان یازدهم را با دست به مجلس بفرستند.

 

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به اتمام رسید و تاکنون این نتیج حاصل شده است:

 

نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:

سراب و مهربان: یوسف داودی (مستقل)

مراغه و عجب شیر:علی علیزاده از حوزه انتخابیه (اصولگرا)

مرند و جلفا: معصومه پاشایی (اصولگرا)

بناب: حجت الاسلام رضا باقری بنابی(مستقل)

هشترود و چاراویماق: سیدحمزه امینی(مستقل)

نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:

حوزه ارومیه: روح الله حضرت‌پور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده

حوزه نقده و اشنویه: زنجانی

حوزه خوی: عادل نجف‌زاده (اصلاح‌طلب)

حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)

حوزه شوط ، پلدشت، ماکو چالدران: محمد علی‌پور

حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل)

حوزه میاندوآب : عیسی‌زاده (اصولگرا)

حوزه بوکان: انور حبیب‌زاده (اصولگرا)

حوزه مهاباد: محمودزاده (مستقل)

حوزه سلماس: رضازاده(اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان اردبیل:

مشگین شهر: محمود عباس زاده (اصولگرا)

گرمی: ولی اسماعیلی (اصولگرا)
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز: جهانگیرزاده (اصلاح طلب)

خلخال و کوثر: سید غنی نظری(اصولگرا)
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد

نتایج انتخابات در استان ایلام:

***

نتایج انتخابات در استان اصفهان:

اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان)

فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی (اصول‌گرا)

فریدن: حسین محمدصالحی (مستقل)

خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی (ائتلاف اصول‌گرایان)

گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی (ائتلاف اصول‌گرایان)

نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد (مستقل)

کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان)

شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی (ائتلاف اصول‌گرایان)

نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان)

مبارکه: پروین صالحی (ائتلاف اصول‌گرایان)

نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی (ائتلاف اصول‌گرایان)

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)

لنجان: علی یوسف‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان)

سمیرم: اصغر سلیمی (مستقل)

نتایج انتخابات در استان البرز:

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان بوشهر:

بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری (اصولگرا)

دشتستان: ابراهیم رضایی (اصولگرا)

دشتی و تنگستان: غلامحسین کرمی (اصولگرا)

کنگان، دیر، عسلویه و جم: موسی احمدی (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان تهران:
پاکدشت: فرهاد بشیری (اصولگرا)

ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی(مستقل)

دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد(اصولگرا)

رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی (اصولگرا)

شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی(اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:

اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: قدرت اله حمزه (اصولگرا)

لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری (اصولگرا)

بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری (اصولگرا)

شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان خراسان جنوبی:

بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌افزار(اصولگرا)

فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی (اصولگرا)
قاینات و زیرکوه: سلمان اسحاقی (اصولگرا)

نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:

نیشابور و فیروزه: ارکانی
تربت جام و تایباد و باخرز: رحیمی

کاشمر: کوهسرخی

گناباد: صفایی

سبزوار: عنابستانی

فریمان و سرخس: قاضی زاده
چناران: امامی
تربت حیدریه: زنگنه

مشهد:
پژمانفر بحرینی رحمانی قاضی‌زاده از بقیه کاندیداها پیشی گرفته‌اند

نتایج انتخابات در استان خراسان شمالی:

شیروان: علی جدی (اصولگرا)

اسفراین: قوامی (اصلاح‌طلب)

نتایج انتخابات در استان خوزستان:

بهبهان: محمد طلامظلومی(اصولگرا)

دزفول: آوایی (اصلاح طلب)

آبادان: سید محمد مولوی(اصولگرا)

ماهشهر: حبیب آقاجری(اصولگرا)

رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(اصولگرا)

ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه (اصولگرا)

خرمشهر: سید لفته احمدنژاد (اصولگرا)

شوشتر: گیلانی (اصولگرا)

اندیمشک: حسنوند (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان زنجان:

خدابنده: سید البرز حسینی (اصولگرا)

ابهر، خرمدره و سلطانیه: حسن شجاعی (اصولگرا)

ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی: مرتضی خاتمی (اصلاح طلب)

نتایج انتخابات در استان سمنان:

سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: عباس گلرو (اصولگرا)

دامغان: علی‌اکبر علیزاده برمی (اصولگرا)

شاهرود و میامی: علی‌اصغر خانی(اصولگرا)

گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:

محمد سرگزی
حبیب الله دهمرده
سید باقر حسینی
فرهاد شهرکی

به ترتیب تاکنون بیشترین آرا را به خود اختصاص داده‌اند.

نتایج انتخابات در استان فارس:

شیراز: جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک‌فطرت، ابراهیم عزیزی

مرودشت: قبادی و رشیدی

فسا: فیروزی

جهرم: رضایی

کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری

کازرون: فریدون عباسی

فیروزآباد: فروردین

اقلید: مسلم صالحی

داراب و زرین‌دشت: عسکری

لارستان: حسین‌زاده

آباده و بوانات: زارع

استهبان و نی‌ریز: سلیم‌پور

آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: به ترتیب رحیم زارع، بلارک

نتایج انتخابات در استان قم:

احمد امیرآبادی فراهانی (اصولگرا)

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری (اصولگرا)
علیرضا زاکانی (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان قزوین:

قزوین، آبیک و البرز: فاطمه محمدبیگی(اصولگرا)، لطف الله سیاهکلی(اصولگرا)

بوئین زهرا و آوج: روح الله عباسپور(اصولگرا)

تاکستان: رجب رحمانی(اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان کرمان:

در حوزه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا)، محمدمهدی زاهدی(اصولگرا)

کهنوج : منصور شکراللهی(اصولگرا)

شرق کرمان (بم، ریگان، فهرج و نرماشیر): حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی(اصولگرا)

زرند و کوهبنان: عفت شریعتی‌کوهبنانی (اصولگرا)

رفسنجان: حجت الاسلام حسین جلالی(اصولگرا)

مصطفی رضاحسینی قطب آبادی (اصلاح طلب)

سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور

جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی

بافت، رابر و ارزوئیه: صمدالله محمدی (اصولگرا)

شهر بابک: رضا حسینی(اصلاح طلب)

نتایج انتخابات در استان کردستان:

سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان (مستقل)، محسن فتحی(مستقل اصلاح‌طلب)

قروه و دهگلان: حبیب‌الله محمدی‌تلوار(اصلاح‌طلب)

بیجار: حمدالله کریمی(مستقل اصولگرا)

سقز و بانه: بهزاد رحیمی(مستقل)

مریوان و سرو آباد: عثمان باقدم(اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان کرمانشاه:

کرمانشاه:

عبدالرضا مصری (اصولگرا)

محمد رشیدی (اصولگرا)

جهانبخش امینی (اصلاح طلب)

اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری (اصولگرا)

کنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی (اصولگرا)

سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری (مستقل)

پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی (اصلاح طلب)

سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:

کهگیلویه: محمد موحد (اصولگرا)

بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر (اصولگرا)

گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاح‌طلب)

نتایج انتخابات در استان گیلان:

در تالش، ماسال و رضوانشهر: شکری

رشت: جبار کوچکی‌نژاد، عظمتی و آقازاده

آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی

بندرانزلی: احمد دنیامالی

شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر

صومعه سرا: دلخوش

فومن و شفت: بهروزی‌فر

رودسر و املش: عباسی

لنگرود: لاهوتی

رودبار: چگینی

نتایج انتخابات در استان گلستان:

گرگان و آق‎قلا: سنگ درینی (اصولگرا)

علی‎‎آباد کتول: رحمت نوروزی (اصولگرا)

کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان: جلال ایری (مستقل)

رامیان و آزادشهر: کوهساری (اصلاح طلب)

نتایج انتخابات در استان لرستان:

کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی(مستقل)

بروجرد و اشترینان: عباس گودرزی(اصولگرا)

سلسله و دلفان: یحیی ابراهیمی(اصلاح طلب)

خرم‌آباد و چگنی: محمودوند(مستقل)، ویسکرمی(اصولگرا)

پلدختر: حمیدرضا کاظمی(اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان مازندران:

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی(اصولگرا)

نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی(اصولگرا)

آمل: رضا حاجی‌پور(اصولگرا)

بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)

قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: کمال علیپور و کیوان مرادیان دو نامزد اصولگرا به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند

بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده (اصولگرا)

بابل: حسن‌نتایج

نوشهر، چالوس و عباس‌آباد: تا این لحظه رقابت بین اسحاق صلاحی کجور و محسنی‌بندپی تنگاتنگ است.

ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی بابایی‌کارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.

نتایج انتخابات در استان مرکزی:

شازند: احمدی بیغش (اصولگرا)

دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی (اصولگرا)

اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری(مستقل اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان هرمزگان:

بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل)، آشوری (اصولگرا)، آرامی (مستقل)

بندر لنگه، بستک، پارسیان: احمد جباری (اصولگرا)

میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان همدان:

تویسرکان: مفتح (اصولگرا)

نهاوند: شهبازی (مستقل )

رزن: لطفی(اصلاح‌طلب)

اسدآباد: کیومرث سرمدی(اصولگرا)

کبودراهنگ: عیسی جعفری(اصولگرا)

همدان: حاج بابایی گرایش (اصولگرا)

ملایر: آزادیخواه(اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان یزد:

یزد و اشکذر: صالح جوکار (اصولگرا)

اردکان: محمدرضا دشتی (مستقل )

میبد و تفت: سیدجلیل میرمحمدی (اصولگرا)

بافق، ابرکوه، خاتم، مهریز و بهاباد: صباغیان (اصولگرا)

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار