تابناک / سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گیلان گفت: نتایج بررسی اعتراض داوطلبان انتخاباتی گیلان ۱۲ بهمن اعلام می‌شود.
کد خبر: ۸۱۶۷۶۵
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳ 23 January 2020

تابناک / سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گیلان گفت: نتایج بررسی اعتراض داوطلبان انتخاباتی گیلان ۱۲ بهمن اعلام می‌شود.

 

 
نتایج بررسی اعتراض داوطلبان انتخاباتی گیلان 12 بهمن اعلام می‌شود

احمد قنبریان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، زمان اعلام نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم را مورد اشاره قرار داد و در تشریح آن اظهار داشت: طبق جدول زمان‌بندی نتایج بررسی اعتراض داوطلبان انتخاباتی استان گیلان 10 روز دیگر یعنی 12 بهمن اعلام می‌شود.

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گیلان عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در حال حاضر موعد بررسی اعتراض و شکایت کسانی است که در مرحله اظهارنظر هیئت نظارت گیلان و هیئت مرکزی، صلاحیت آنان احراز نشده است.

قنبریان با بیان اینکه شکایات و اعتراضات کاندیداهایی که صلاحیت آنان احراز نشد در همان موعد مقررش جمع‌آوری شده است تصریح کرد: این اعتراضات پس از جمع‌آوری به تهران ارسال شدند و هم‌اکنون شورای نگهبان در حال بررسی شکایات بوده و به مرور موارد را مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی با تأکید بر اینکه اگر احیاناً نظرها تغییر پیدا کرد از طریق شورای نگهبان به وزارت کشور ابلاغ می‌شود افزود: بر اساس جدولی که اعلام شده است اعلام نهایی این مرحله از بررسی‌ صلاحیت کاندیداها 12 بهمن است یعنی در این تاریخ نتایج بررسی به وزارت کشور و نهایتاً به نامزدها اعلام می‌شود.

قائم مقام هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گیلان خاطرنشان کرد: این احتمال هم وجود دارد که اعلام نظرها به صورت مرحله‌ای انجام شود به این معنی که تمام نتایج را به همان تاریخ 12 بهمن موکول نکنند و زودتر از آن نتایج بررسی صلاحیت‌ نامزدها را اعلام کنند.

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گیلان با اشاره به اینکه پس از اعلام نتایج، موضوع به اطلاع نامزدهای انتخابات می‌رسد ابراز داشت: تا امروز یعنی دوم بهمن هیچ نتیجه جدیدی از سوی شورای نگهبان و وزارت کشور اعلام نشده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار