مرد جوان در سناریوی مرموزی در یک آتش افروزی معمایی همراه دو دخترش در کانادا به کام مرگ فرو رفت.
کد خبر: ۸۱۳۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸ 13 January 2020
 
مرگ پدر و 2دختر ایرانی‌اش در کانادا

مرد جوان در سناریوی مرموزی در یک آتش افروزی معمایی همراه دو دخترش در کانادا به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، چندی قبل خانواده ای عزادار با حضور در اداره پلیس شیراز، سناریوی معمایی مرموز را پیش روی ماموران قرار دادند و برای افشای راز مرگ پسر و دو نوه شان از پلیس درخواست کمک کردند.

خانواده پسر جوان ادعا کردند که پسرشان سال ها قبل همراه خانواده اش به خارج از کشور رفته و در کانادا زندگی می کردند اما چندی قبل با خبر شدیم که پسرمان همراه دو دخترش در آتش سوزی به کام مرگ فرو رفتند و تنها بازمانده این حادثه عروس مان است که احتمال می دهیم آتش سوزی از سوی او صورت گرفته باشد.

تحقیقات در تهران

بدین ترتیب با توجه به مرموز بودن این پرونده، تیمی از ماموران پلیس تهران به دستور بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی برای تحقیقات و رسیدن به راز این آتش سوزی مرگبار وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات، با خبر شدند که عروس این خانواده پس از آتش سوزی مرگبار به تهران سفر کرده است و در کنار خانواده اش زندگی می کند.

زن جوان به دستور بازپرس پرونده به اداره پلیس احضار شد و تحقیقات از عروس خانواده شیرازی کلید زده شد. این زن به ماموران گفت: مدتی بود که با همسرم دچار اختلاف شده بودم و پس از مدتی تصمیم بر این شد که از هم جدا شویم.

وی افزود: حضانت دختر بزرگم بر عهده من بود و دختر کوچکم پیش همسرم بود و دو خانه جدا از هم داشتیم و گاهی اوقات برای این که دخترانمان پیش هم باشند به خانه یکدیگر می رفتیم.

زن جوان ادامه داد: روز حادثه همسر و دخترانم در خانه من بودند و من بیرون از خانه بودم که همسایه ها با من تماس گرفتند و از آتش سوزی خانه ام خبر دادند که به سرعت خودم را به خانه رساندم که در این صحنه همسر و دختر کوچکم فوت کرده بودند اما دختربزرگم با مرگ دست و پنجه نرم می کرد که در مسیر بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و پس از مدتی به ایران بازگشتم و در کنار خانواده ام زندگی می کنم.

این زن جوان گفت: من در این ماجرا تنها شدم و نمی دانم چطور می گویند این اتفاق از سوی من صورت گرفته است چون من عاشق فرزندانم بودم و در زمان این حادثه نیز در خانه نبودم.

پلیس کانادا

تیم پلیسی پس از تحقیقات از زن جوان، برای رسیدن به اطلاعات بیشتر از پلیس کانادا درخواست کمک کردند.

ماموران پلیس کانادا در تجسس های میدانی اعلام کردند که همسایه های زن جوان ماجرای آتش سوزی را به زن جوان که بیرون از خانه بوده است، اطلاع دادند.

در بررسی های بعدی پلیس کانادا اعلام کرد که یکی از دختران زوج جوان قبل از این اتفاق در فضای مجازی از بدرفتاری های پدرش نوشته و به دوستانش گفته که پدرشان آن ها را دوست ندارد و برایشان آرزوی مرگ می کند.

تیم پلیسی در گام بعدی تحقیقات اطلاع پیدا کردند که کارشناسان آتش نشانی در کانادا علت آتش سوزی را عمدی اعلام کردند و همین حکایت از یک سناریوی مرموز و پنهان دارد.

بنا به این گزارش، با توجه به اطلاعات به دست آمده فرضیه آتش سوزی عمدی از سوی عروس خانواده رد شده و نقشی در این ماجرا نداشته است و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار