انتشار خبری مبنی بر فسخ قرارداد سرمربی بلژیکی از طرف ایران، مارک ویلموتس را به واکنش وادارکرد و این نکته از چشم رسانه‌های اروپایی دور نماند.
کد خبر: ۸۰۳۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰ 05 December 2019
ویلموتس

 

انتشار خبری مبنی بر فسخ قرارداد سرمربی بلژیکی از طرف ایران، مارک ویلموتس را به واکنش وادارکرد و این نکته از چشم رسانه‌های اروپایی دور نماند.

به گزارش مشرق، ویلموتس هرچند از ایران دور است اما به نظر می‌رسد به دقت امور مربوط به تیم ملی و خودش را در رسانه‌های کشورمان، پیگیری می‌کند.

مربی 50 ساله پیشین تیم ملی بلژیک و ساحل‌عاج که چند ماه قبل با کلی شورو هیجان به عنوان جانشین کارلوس کی‌روش به تیم ملی ایران آمد، حالا بر «قطع همکاری با تیم ملی» تاکیددارد.

اما هنوز خودش را دارای قرارداد می‌داند و به زعم خود در حال مذاکره است.

بیشتر بخوانید:

ویلموتس تا زمانی خوب بود که پرده حیا دریده نشده بود

ویلموتس هرگونه توافق با فدراسیون فوتبال را رد کرد +عکس

بعد از آنکه یکی از رسانه‌های کشورمان از قطع همکاری از طرف فدراسیون فوتبال ایران خبرداد، وی روز گذشته نسبت به این امر واکنش نشان داد و عنوان کرد همچنان مذاکرات برای اتمام همکاری ادامه دارد.

البته این موضوع از دید رسانه‌های اروپایی نیز دور نماند.

سایت اشپورت‌بوتسر آلمان عنوان کرد در حالیکه رسانه‌ها از قطع همکاری توسط وی با ایران خبردادند، این چهره بلژیکی از طریق توییتراطلاع داد که چنین اتفاقی نیفتاده و هنوز در حال مذاکره است تا بلکه راه‌حلی منطقی پیدا شود.

این سایت عنوان کرد ویلموتس به خبری که از فسخ قرارداد توسط فدراسیون فوتبال ایران با وی توسط یکی از رسانه‌های ایرانی انتشاریافته بود، واکنش نشان داد.

اشپورت‌بوتسر برای خوانندگانش توضیح داد که مربی بلژیکی بعد از آنکه ماجرای به موقع پرداخت نشدن حقوقش پیش آمد،‌درخواست فسخ قراردادش را در ماه گذشته مطرح کرد.

سایت نیوزبلاد بلژیک نیز همین نکته را بیان کرد.

این رسانه از قول ویلموتس نوشت برخلاف گزارش رسانه‌ها،‌هنوز هیچ توافقی حاصل نشده است.

همچنین سایت‌های اسپورسا و ایندپت بلژیک عنوان کردند ویلموتس از طریق وکلای‌اش در حال رایزنی برای انتخاب بهترین راه جهت پایان دادن به همکاری با تیم ملی ایران است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار