کد خبر: ۷۷۷۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳ 05 September 2019

تابناک / روز گذشته سیدرحمان موسوی رئیس هیات هندبال شهرستان لنگرود با حضور در اداره ورزش و جوانان این شهرستان, استعفای خود را تقدیم کرد.

 

رئیس هیات هندبال لنگرود هم استعفاء داد/ موسوی: حال هندبال گیلان در دوران بهروز عباسی خوب بود و مسیر خوبی را طی می کرد / در یکسال گذشته از آقای لاهوتی و خانم بخشی گرفته تا شهردار لنگرود و رئیس اداره ورزش, همه کنار ما بودند

 

در متن استعفای رئیس پیشین هیات هندبال لنگرود آمده است:

 

ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود - جناب آقای ناصر شهدی

سلام علیکم

 

خداوند را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع بانشاط و صمیمی ورزش لنگرود و هندبال گیلان در دوران مدیریت حضرتعالی سپری کرده ام و باور دارم که طی این مدت بهره فراوانی از آموزه های اخلاقی, انسانی, علمی و مدیریتی جنابعالی و رئیس پیشین هیات استان نصیب حقیر گردیده است.

 

اذعان دارم به این حقیقت که تمام آنچه در هندبال لنگرود محقق گردید, لطف پروردگار, حمایت ها و دلگرمی های بهروز عباسی(رئیس سابق هیات هندبال استان), سرکار خانم بخشی(مدیرکل محترم ورزش و جوانان گیلان) و شخص شما بعنوان رئیس اداره شهرستان بوده است.

 

اینجانب ضمن تشکر فراوان از همه دوستان و خانواده دوست داشتنی هندبال گیلان, اعتراف می کنم که در یکسال گذشته از آقای لاهوتی و خانم بخشی گرفته تا شهردار لنگرود و رئیس اداره ورزش, همه کنار ما بودند.

 

در خاتمه با عنایت به اتمام مدت وظایف محوله, استعفای خود را اعلام و برای کلیه همکاران و خانواده بزرگ هندبال آرزوی سربلندی و بهروزی در سایه عنایات حضرت امام عصر(عج) را از خداوند بزرگ خواستارم.

 

 

باتشکر

سیدرحمان موسوی

 

 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار