نخست وزیر رژیم صهیونیستی رفتار خلاف عرف همسرش هنگام پیاده شدن از هواپیما در پایتخت اوکراین را توجیه کرد.
کد خبر: ۷۷۳۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴ 20 August 2019

 

تابناک / «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به رفتار همسرش در فرودگاه بوریسیل در حومه پایتخت اوکراین گفت که اگر این موضوع اتفاق نمی‌افتاد این سفر تاریخی با این پوشش رسانه‌ای مواجه نمی‌شد.

سارا نتانیاهو، هنگام پیاده شدن از هواپیما در کی‌یف تکه نانی را که معمولا هنگام سفر مقامات به کشور‌ها به عنوان احترام به آن‌ها تقدیم می‌شود را پرت کرد.

نتانیاهو در ادامه گفت که همسرش به احترام اوکراین لباس زرد و آبی که رنگ پرچم اوکراین بود پوشیده بود و رویداد فرودگاه بوریسیل تنها ابزاری برای جلب توجه بود.

وی اضافه کرد: سفر تاریخی به اوکراین داشتم و تردید داشتم که اگر این حادثه اتفاق نمی‌افتاد چنین پوشش رسانه‌ای از آن می‌شد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: شاید ما شیوه‌ای برای جلب توجه پیدا کردیم و به آن ادامه خواهیم داد.

این گزارش در حالی منتشر می‌شود که روزنامه جروزالم پست نیز گزارش داد که سارا نتانیاهو زمانی که از تل‌آویو عازم کی‌یف بوده است با عصانیت از صندلی خود بلند شده و قصد ورود به کابین خلبان را داشت، چون خدمه پرواز ورود وی به هواپیما و اوکراین را خوشامد نگفته بودند.

بر اساس گزارش شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی ماموران امنیتی مانع از ورود همسر نتانیاهو به کابین خلبان شدند و پس از آن خلبان با بلندگوی کابین اقدام به خوشامدگویی کرد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
ر