کاظمی خبر داد؛
تابناک / شهردار لاهيجان گفت: نخستین جشنواره اقوام استان گیلان در لاهیجان برگزار می شود.. شهردار لاهیجان گفت: نخستین جشنواره اقوام استان گیلان در لاهیجان برگزار می شود.
کد خبر: ۷۶۵۳۱۶
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵ 23 July 2019
تابناک / شهردار لاهيجان گفت: نخستین جشنواره اقوام استان گیلان در لاهیجان برگزار می شود.

شهردار لاهیجان گفت: نخستین جشنواره اقوام استان گیلان در لاهیجان برگزار می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان،مسعود کاظمی در گفت و گویی اظهار داشت: این جشنواره روز جمعه چهارم مرداد ۹۸ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب با مشارکت شورای اسلامی شهر، شهرداری لاهیجان و هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان گیلان در پارک جنگلی میرصفا در خیابان شقایق لاهیجان برگزار می شود.

وی اضافه کرد: این جشنواره شامل بازی های بومی محلی، غذا و نان محلی، صنایع دستی، کشتی گیله مردی، نمایش های آیینی، موسیقی محلی و لافند بازی با حضور هیات های روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان های استان گیلان در فضای زیبا و دلپذیر پارک جنگلی میرصفای لاهیجان برگزار خواهد شد.

کاظمی گفت: لاهیجان شهر نمونه گردشگری طبیعی و تاریخی ایران و شهر جشنواره ها می باشد و مدیریت شهری لاهیجان در کنار عمران و آبادانی و توسعه شهر به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و ایجاد نشاط و شادابی شهروندان توجه ویژه ای دارد.

وی افزود: لاهیجان به عنوان شهر شب های روشن انتخاب شده و این شهر پتانسیل دارد که به عنوان یک شهر ۲۴ ساعته مورد بازدید گردشگران قرار گیرد.

شهردار لاهیجان در پایان از حمایت ها و پشتیبانی فرماندار و اعضای شورای تأمین و شورای اسلامی شهر و تلاش های کارکنان شهرداری قدردانی کرد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار