بی تفاوتی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به سپیدرود و داماش
کد خبر: ۷۴۶۵۸۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴ 22 May 2019

 باد موافق حسنی برای غرق کردن سپیدرود و داماش؛ دلسوزی برای استقلال و تراکتور

 

تابناک / پس از ماجرای جنجالی محسن فروزان دروازبان تراکتورسازی در دیدار مقابل سپیدرود رشت، در کنار نمایندگان تبریزی در مجلس شورای اسلامی که پروژه استیضاح وزیر ورزش را کلید زدند، محمد صادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز دیده می شود.

حمایت محمد صادق حسنی از تراکتورسازی تبریز در شرایطی صورت گرفته که او پیش از این نیز از تیمی غیر گیلانی حمایت کرده بود و پس از خروج چند بازیکن از باشگاه استقلال و جذب نشدن جایگزین های مناسب در نقل و انتقالات تابستان گذشته، با اعتزاض های هواداران این تیم، حسنی در کنار پروژه استیضاح وزیر ورزش در کنار برخی نمایندگان بود تا رسما دلسوزی خود را برای 30 میلیون هواداری که در متن نامه عنوان شده بود نشان دهد که این حرکت تبلیغاتی و صرفا جهت خودنمایی او در حمایت از استقلال، اعتراض مردم فوتبال دوست گیلان و به ویژه هواداران سپیدرود و داماش را درپی داشت.

بنابراین اتهام وارده از سوی مردم گیلان بر حسنی، بی توجهی و عدم دغدغه و نگرانی او برای فوتبال استان می باشد که پس از خون کردن دل فوتبال دوستان گیلانی درخصوص حمایت از استقلال اعلام کرده بود:

"آبی آبی آبی هستم و با افتخار می گویم که از کودکی عاشق استقلال بودم. من با افتخار نامه حمایت از استقلال را امضا کردم و اینکه مردم در انتخابات آینده به من رای بدهند یا ندهند به خودشان مربوط است."

 

باد موافق حسنی برای غرق کردن سپیدرود و داماش؛ دلسوزی برای استقلال و تراکتور

حسنی در شرایطی برای دومین بار با نمایندگان تبریز جهت استیظاح وزیر همراه شده که اقدامی موثر و یا منطقی محسوب نمی شود چون خطای صورت گرفته از جانب محسن فروزان بوده است و نمی تواند دلیلی کافی برای زیر سوال بردن وزیر ورزش محسوب گردد. و صرفا یک نمایش جهت خودنمایی به عهنوان نماینده ای از استان دیگر است.

این در شرایطی است که اقدام حسنی در حمایت از تراکتورسازی به نوعی بر ضرر سپیدرود محسوب می شود چون طرح دعوای نمایندگان تبریز به دیدار مقابل سپیدرود مربوط می شود که در آن درخواست تکرار شدن بازی و یا پیروزی 3-0 تراکتور سازی را به دلیل تبانی سپیدرود با محسن فروزان را داشتند که در آن این اتهام اثبات نشده است.

حسنی که گامی در حمایت از حق پایمال شده سپیدرود و داماش برنداشته در شرایطی به انتخابات دور جدید مجلس شورای اسلامی نزدیک می شود که رسما اعلام کرده رای دادن مردم به او به خودشان مربوط است.

در شرایطی که کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا، جبار کوچکی نژاد و غلامعلی جعفرزاده به عنوان نماینده رشت در حمایت از فوتبال استان فعالیت داشته اند اما محمد صادق حسنی در کنار برخی نمایندگان دیگر سکوت اختیار کرده و تعجبی هم ندارد چون او طبق گفته خود "آبی، آبی آبی" است و با افتخار پای برگه استیضاح ورزش را برای استقلالی ها امضا کرده است.

بنابراین تیره روزی های این روزهای فوتبال گیلانجای تعجب ندارد جایی که استان گیلان به عنوان قطب فوتبال کشور که روزهایی دو نماینده در لیگ برتر داشت هم اکنون قطب دسته یک فوتبال کشور محسوب می شود و حتی استادیومی درخور و شایسته مردم خود ندارد.

 

باد موافق حسنی برای غرق کردن سپیدرود و داماش؛ دلسوزی برای استقلال و تراکتور

 

 امروز دیگر سپیدرود خشکید، اما شاید و ماهی هایش در صورت عدم حمایت می میرند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار