دختر جوانی که مدعی است نیمه شب پسر جوانی او را به بهانه آشنایی قبل از ازدواج به یک گاوداری کشانده و با فریب و نیرنگ مورد تعرض قرار داده، شکایت کرد.
کد خبر: ۷۴۴۵۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸ 14 May 2019

 

 

صبح روز ۱۶ اسفند پارسال این دختر ۲۹ ساله در حالی که به شدت مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود خودش را هراسان به اداره پلیس پاکدشت رساند و گفت: پسر جوانی که از من درخواست ازدواج کرده بود برای آشنایی بیشتر نیمه شب با من در یک گاوداری قرار ملاقات گذاشت و من هم که از نقشه پلید او آگاهی نداشتم، پس از رسیدن با حمله این جوان فریبکار روبه‌رو شدم. او پس از ضرب و شتم و تعرض به من در همان گاو‌داری زندانی‌ام کرد، اما سحرگاه خودم را به زحمت به جاده رساندم. با شکایت دختر جوان، پرونده برای شناسایی و دستگیری پسر شیاد در اختیار پلیس قرار گرفت.

قاضی این پرونده گفت: برخی دختران ناآگاه به دور از چشم والدین به‌خاطر ازدواج تن به درخواست‌های غیرمعمول افراد سودجو و شیطان صفت می‌دهند که گاه ممکن است زندگی‌شان هم به‌خطر بیفتد. در این پرونده شاکی بدون در نظر گرفتن امنیت جانی و روانی خود با فرد ناآشنا در یک محل متروکه قرار ملاقات می‌گذارد که در واقع خودش زمینه تبهکاری متهم را فراهم آورده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار