باران شیخی پس از ۲۳ روز از چنگال آدم ربایان نجات پیدا کرد.
کد خبر: ۷۴۲۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶ 07 May 2019

 پایان خوش برای

 

تابناک / به گزارش گسترش نیوز؛ قاسمی دادستان اراک گفت: با تلاش شبانه روزی دستگاه قضا و نیروی انتظامی و امنیتی باران شیخی دختر ربوده شده اهل مهاجران شازند  آزادشد.

 

قاسمی افزود: در این رابطه متهمان و ربایندگان در چابهار دستگیر شدند. ۲۴ فروردین امسال از طریق تماس با مرکز سامانه ۱۱۰ استان مرکزی اعلام شد که دختری ۸ ساله به نام باران شیخی به مقصد مدرسه از خانه خارج شده، اما با گذشت ۶ یا ۷ ساعت به مدرسه مراجعه نکرده است.

با پیگیری پلیس مشخص شد باران مفقود نشده و مورد ربایش و آدم ربایی قرار گرفته است که بلافاصله پلیس اقدامات خاص خود را در جهت پیگیری و رها‌سازی باران شروع و ۲ تیم از کار آگاهان خبره آگاهی استان مرکزی به زاهدان اعزام شدند و ۲ نفر از آدم ربا‌هایی که در استان مرکزی باران را سوار خودرو کرده و به چابهار منتقل کرده بودند دستگیرشدند.

در این رابطه دستگاه قضا، اعضای شورای تامین استان و استاندار مرکزی و پلیس با اولویت سالم بازگرداندن باران به خانواده‌اش با جدیت پرونده را پیگیری کردند تا اینکه سرانجام با اقدامات پلیسی و اطلاعاتی آدم ربایندگان دستگیر و باران پس از ۲۳ روز ربایش آزاد شد.

سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به ارتباط باران با خانواده گفت: باران در طول مدت ربایش توانسته ۳ بار با خانواده تماس بگیرد نخستین تماس ۲۴ ساعت پس از ربایش، بار دوم پنجشنبه هفته گذشته ۱۲ اردیبهشت ماه که حدود ۲۰ دقیقه با خانواده صحبت کرده و بار سوم هم روز شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه حدود ساعت ۴ بعدازظهر بوده این نشان می‌داد که باران درسلامت هست.

سردار کیومرث عزیزی با بیان اینکه طولانی شدن روند دسترسی پلیس با آدم ربا‌ها به این دلیل بود که ربایندگان افرادی بودند که ناهنجاری اجتماعی دارند و اولویت پلیس سلامت و آزادی باران برود.

 

منبع: رکنا

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار