کد خبر: ۷۳۷۸۷۴
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰ 24 April 2019

 


یک روز پس از حذف یوونتوس، روزنامه های معتبر ایتالیایی نوشتند رونالدو به قدری عصبانی است که به سران باشگاه اولتیماتوم برای جذب ستاره های بزرگ در تابستان داده است. فوق ستاره پرتغالی تیمی برنده و مدعی فتح لیگ قهرمانان برای فصل بعد می خواهد و تنها یک سال به یوونتوس مهلت داده است و اگر اهداف او برآورده نشوند، تابستان ۲۰۲۰ از یووه جدا خواهد شد. طبق این گزارش، رونالدو با وجود اینکه تا ۲۰۲۲ قرارداد دارد؛ احتمال اینکه به این قرارداد پایبند بماند، بسیار اندک است.


رونالدو البته هرگونه شایعه مربوط به جدایی خود در تابستان آتی را رد و تاکید کرد که ۱۰۰۰ درصد در یوونتوس خواهد ماند ولی او نمی خواهد شانس دستیابی به توپ طلای ششم خود را یک سال دیگر نیز از دست بدهد. فوق ستاره پرتغالی به خوبی می داند که راه رسیدن به توپ طلا از لیگ قهرمانان می گذرد و یوونتوس فصل بعد باید تیمی قدرتمندتر باشد تا بتواند فاتح لیگ قهرمانان شود.


امروز نشریه کوریره دلو اسپورت تیتر یک خود را به همین موضوع اختصاص داده و ادعا کرده است که رونالدو به سران یوونتوس فهرستی داده که در آن نام شش بازیکن به چشم می خورد. بازیکنانی که از نظر رونالدو می توانند به یووه برای فتح لیگ قهرمانان کمک کنند. در لیست پیشنهادی رونالدو نام دو ستاره رئال که در این تیم با رونالدو هم تیمی بودند نیز به چشم می خورد: رافا واران و ایسکو؛ دو بازیکنی که در کنار رونالدو ۴ بار فاتح لیگ قهرمانان شده اند.


در مورد واران گفته می شود که او خود درخواست جدایی از رئال را داده و قصد دارد فضایی جدید را تجربه کند. درخواستی که البته با مخالفت قاطعانه باشگاه و نیز زین الدین زیدان روبرو شده است. ایسکو هم که در زمان حضور سولاری نیمکت نشین محض بود، حالا با بازگشت زیدان شرایطش بهتر شده و بازگرداندن او به روزهای اوج، یکی از اهداف اصلی زیدان محسوب می شود قطعا جذب این دو کار دشواری برای یوونتوسی ها خواهد بود.


در فهرست رونالدو همچنین نام هایی چون فدریکو کیه زا، مهاجم جوان و ملی پوش فیورنتینا، تانگوی اندومبله، هافبک دفاعی لیون، کاستاس مانولاس، مدافع یونانی آاس رم و نیز ژوائو فلیکس، پدیده ۱۹ ساله بنفیکا هم به چشم می خورند. باید دید در نهایت سران یووه موفق به جذب چند بازیکن از این فهرست خواهند شد تا به این طریق رضایت فوق ستاره پرتغالی را جلب کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار