سپیدرود بازهم پس از چند ماه آرامش، اسیر حاشیه‌ها و اتفاقات عجیب شده و این‌بار علی کریمی مالک و سرمربی سپیدرود پس از شکست‌های متوالی تیمش تمرینات را تعطیل و اعلام کرده است قصد واگذاری باشگاه را دارد.
کد خبر: ۷۱۸۹۶۸
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷ 25 February 2019

تابناک / علی کریمی مالک و سرمربی تیم سپیدرود اعلام کرده به هیچ عنوان حاضر به بازگشت به این تیم نیست.

 

تصمیم قطعی علی کریمی برای عدم بازگشت به رشت/ تمرینات سپیدرود فعلاً تعطیل!

 

سپیدرود بازهم پس از چند ماه آرامش، اسیر حاشیه‌ها و اتفاقات عجیب شده و این‌بار علی کریمی مالک و سرمربی سپیدرود پس از شکست‌های متوالی تیمش تمرینات را تعطیل و اعلام کرده است قصد واگذاری باشگاه را دارد.

پس از کناره‌گیری علی کریمی و تماس او با مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، برخی از مسئولان این استان تلاش کردند کریمی را از تصمیم خود منصرف کنند اما این مربی به طور قاطع اعلام کرد حتی برای دیدار با استقلال خوزستان نیز به رشت بازنخواهد گشت.

در این وضعیت، قرار بود سهیل حق‌شناس مربی سپیدرود تمرینات این تیم را به طور موقت از امروز (دوشنبه) آغاز کند، اما این موضوع هم با توجه به حاشیه‌های اخیر و مخالفت حق‌شناس و عده‌ای از بازیکنان سپیدرود لغو شد.

همچنین شنیده می‌شود برخی از بازیکنان سپیدرود نیز اعلام کرده‌اند در صورت بازنگشتن علی کریمی،‌ به هیچ عنوان در تمرینات شرکت نخواهند کرد و حتی برخی از آنها بندی در قرارداد خود دارند که می‌توانند در صورت کناره‌گیری علی کریمی، قراردادشان را فسخ کنند.

سپیدرود در حالی دچار مشکلات و حاشیه‌های فراوان شده که روز جمعه در دیداری حساس باید به مصاف استقلال خوزستان برود.

 

 

تکذیب تحویل باشگاه سپیدرود به اداره کل ورزش و جوانان گیلان

 

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت: ما نه چیزی را دریافت کردیم و نه قبول کردیم که تیم را تحویل بگیریم.

 

تکذیب تحویل باشگاه سپیدرود به  اداره کل ورزش و جوانان گیلان

 

تیم سپیدرود این روزها با مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند، علاوه بر مشکلات مالی که مانند سایر تیم‌های لیگ برتری گریبانگیر قرمزهای شهر رشت است ماجرای استعفای علی کریمی هم حالا مشکلات این تیم را دو  چندان کرده است.

شنیده می‌شود در حالی که قرار بود تمرین تیم سپیدرود امروز در ساعت 11 آغاز شود اما لیدرهای تیم به بازیکنان اعلام کردند با نبود علی کریمی از انجام تمرین خودداری کنند. ضمن اینکه روز گذشته اخباری مبنی بر ارسال نامه رسمی علی کریمی به اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان و همچنین قبول مسئولیت این اداره در خصوص نگهداری از باشگاه سپیدرود منتشر شد، اما در تماس با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان این استان مشخص شد که اخبار منتشر شده صحت ندارد.

سعید علیپور مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در مورد این اخبار به خبرنگار فارس گفت: ما قویاً این مسئله را تکذیب می‌کنیم به دنبال این هستیم که با علی کریمی صحبت کنیم که حداقل تا آخر فصل حضور داشته باشند. هیأت فوتبال استان گیلان نیز مسئولیت این موضوع را بر عهده دارند و در تلاش است که این بحران پشت سر گذاشته شود. ما هم هرگونه حمایتی را انجام خواهیم داد نمی‌دانم این خبرها را از کجا می‌آورند و واقعاً برای من جای سوال است.

علیپور در خصوص اینکه آیا اداره کل ورزش و جوانان مسئولیت باشگاه سپیدرود را بر عهده گرفته است، گفت: اصلاً چنین چیزی نبوده است، دیروز وکیل آقای کریمی به اداره کل آمدند و با مدیرکل این اداره صحبت کردند، خانم بخشی هم به وکیل ایشان و فرد دیگری که همراهش بود گفت من با علی کریمی صحبت می‌کنم که بماند و تا جایی هم که بتوانیم حمایت می‌کنیم. هیچ حرف دیگری زده نشد.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان افزود: نه نامه‌ای از سوی وکیل آقای کریمی داده شده و نه در مورد این مسائل صحبتی شده که تیم واگذار شود. ما نه چیزی را دریافت کردیم و نه قبول کردیم که تیم را تحویل بگیریم. فعلاً می‌خواهیم آقای کریمی به کار خودش ادامه بدهد. تیم در شرایطی است که بازی‌های مهمی پیش‌رو دارد و برای ما مهم است که تیم در لیگ برتر بماند پس ان‌شاءالله دوستان به کارشان ادامه می‌دهند.

وی در پایان اظهار داشت: ما در حال مذاکره هستیم تا ان‌شاءالله برای حمایت از تیم کارهایی صورت بگیرد و ادامه همکاری با همین کادر فنی انجام شود.بحث دیگری هم روز گذشته مطرح شده بود که استاندار یک میلیارد کمک کرده اما در مورد این قضیه هم صحبتی نشده است . بعضی از اخبار مشخص نیست از کجا می‌آیند.

 

 

الماسخاله از کدام «حمایت» سخن می گوید؟

 

امیر حسین کبیری سرپرست خبرگزاری ایرنا در گیلان در توئیتر خود نوشت: «علی کریمی به هیأت #فوتبال گیلان نامه نوشته که قصد واگذاری امتیاز باشگاه #سپیدرود_رشت و جدایی از هدایت این تیم را دارد.


رئیس هیات فوتبال استان نیز گفته «از کریمی برای ادامه فعالیت در سپیدرود حمایت میکنیم» … ولی هیچ اشاره ای به مصادیق حمایتهایی که احیانا تاکنون داشته اند، نکرده!

 

منبع: تابناک
برچسب ها: علی کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار