کد خبر: ۷۱۲۷۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲ 07 February 2019

برانکو ایوانکوویچ در ترکیب خودش بازیکنان آماده زیادی دارد که برای بازی گرفتن از آنها دچار دردسر شده.

خبرآنلاین: روز گذشته برانکو ایوانکوویچ تیم خودش را در حالی راهی زمین کرد که بازیکنانی مثل مهدی شریفی، بشار رسن و بودیمیر روی نیمکت نشسته بودند. این در حالی است که مهدی ترابی هم با توجه به محرومیتی که داشت بازی را از روی سکوها تماشا می‌کرد.

بدون شک در هفته‌های آینده اضافه شدن ترابی به لیست ستاره‌های پرسپولیس باعث می‌شود برانکو دردسر شیرینی برای انتخاب ترکیب اصلی خودش داشته باشد. او روز گذشته از امید عالیشاه به عنوان جانشین منشا در کنار علیپور استفاده کرد. البته که نعمتی هم در دقایقی از بازی جای خودش را با امید عوض می‌کرد. خط هافبک پرسپولیس این روزها شلوغ‌ترین پست تیم برانکو است.

جای کمال کامیابی‌نیا در پست هافبک دفاعی که تضمین شده است. احمد نوراللهی هم یکی از مهره‌های قابل اعتماد برانکو است که او بعید به نظر می‌رسد احمد را روی نیمکت بنشاند. سیامک نعمتی هم با گلی که در بازی روز گذشته زد نشان داد هنوز همان بازیکن آماده نیم فصل اول است.

سروش رفیعی هم دوباره به خط هافبک پرسپولیس خلاقیت زیادی داده. امید عالیشاه دیگر هافبک آماده برانکو است که در زمین تلاش زیادی می‌کند. به این بازیکنان باید علیپور گلزن را هم اضافه کنیم که اصلی‌ترین هدف برانکو برای رسیدن به دروازه حریفان است. با این وجود کار برانکو برای بازی‌های آینده خیلی سخت شده.

او اگر بخواهد ترابی را به ترکیب اضافه کند احتمالا باید از بین نعمتی و عالیشاه یک نفر را از ترکیب خارج کند. در کنار اینکه او از بین بازیکنانی مثل بشار، شریفی و بودیمیر و گزینه چهارم (نعمتی، عالیشاه و ترابی) باید 3 نفر را به عنوان بازیکن تعویضی به زمین بفرستد.

با این وجود که نادری و دیگر عناصر تدافعی‌تر هم معمولا نیاز به زمان برای بازی خواهند داشت. بدون شک ترکیب پرسپولیس در بازی بعدی مقابل فولاد مشخص خواهد کرد که طرز فکر برانکو برای چینش خط هافبک و حمله خودش چطور خواهد بود. چراکه در آن مسابقه ترابی مشکلی برای همراهی تیمش نخواهد داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار