کد خبر: ۶۶۰۷۶۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶ 28 September 2018

علی دایی بعدازظهر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی نساجی مازندران و سایپا تهران از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر با بیان اینکه فردا یکی از سخت ترین بازی های خود را در قائم شهر انجام می دهیم، اظهار کرد: فردا با یک تیم خوب که به نظر من بزرگ ترین سرمایه آن تماشاگرانی هستند که تیم را حمایت می کنند و پشتت ایستاده اند، بازی داریم و با این اوصاف کار سختی در استادیوم شهید وطنی داریم.

وی افزود: با تمریناتی که انجام دادیم و صحبت های انجام شده خود را آماده می کنیم که در یک بازی سخت خارج از خانه سه امتیاز را به دست آوریم چراکه خیلی به این سه امتیاز نیاز داریم تا از بالای جدول فاصله نگیریم، فقط به دنبال این هستیم که در بازی فردا پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران تصریح کرد: با فکر برد به زمین می رویم و برای تساوی نیامدیم ولی می دانیم جلوی هواداران نساجی بازی کردن سخت است.

دایی با بیان اینکه به نظر من هواداران نساجی با فشار روانی که به تیم های حریف وارد می کنند ۸۰ درصد تعیین کننده هستند، اضافه کرد: نساجی تیم قابل احترامی است و با این هواداران شخصیت بالاتری گرفت، هواداران می توانند کمک کنند تا تیم در پایان فصل در رده های میانی جدول قرار گیرد.

 

وی ادامه داد: برای بازی دو بازیکن محروم و سارفو را که به ناحق در بازی قبل اخراج شده نداریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران در مورد نظرسنجی سایت AFC مبنی بر انتخاب بهترین مهاجم جام ملت های آسیا از نظر مردم گفت: من همیشه خودم را از مردم می دانم و بین مردم بزرگ شدم و آنها همیشه من را شرمنده لطف خود کردند و هرچه خدا بخواهد اتفاق می افتد.

دایی افزود: ما جز سه یا چهار تیم آخر از لحاظ مالی در لیگ هستیم و تیم خود را با هزینه کم بستیم و سعی کردیم از جوانانی که می توانند آینده فوتبال سایپا را تشکیل می دهند استفاده کنیم و امسال تمام سعی ما این است که بازی ها را ببریم و بچه های من این توانایی را دارند که ۱۰ نفره تیم حریف را شکست دهند و اگر خود را باور داشته باشند قهرمانی دور از دسترس نیست.

 

وی با بیان اینکه یک جلسه روی چمن مصنوعی تمرین کردیم و متأسفم که در دو استان پربارش مثل گیلان و مازندران به دلیل اینکه نگهداری اصولی از چمن را بلند نیستیم از چمن مصنوعی استفاده می کنیم و حیف تیم و استادیوم است که روی چمن مصنوعی بازی کند، تصریح کرد: در هیچ جای دنیا و هیچ لیگی به غیر از کانادا بازی روی چمن مصنوعی انجام نمی شود و به نظر من برای دو منطقه سرسبز ایران زشت است که از چمن مصنوعی استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران به جدایی یکی از بازیکنانش اشاره کرد و ادامه داد: ما دنبال جانشین نیستیم و این بازیکن نتوانست با شرایط ما کنار بیاید و رحیم زهیوی سعی خود را کرد ولی در بازی های ما کسی نبود که انتظار داشتیم، خودش تقاضای جدایی کرد و ما هم موافقت کردیم.

دایی تصریح کرد: محمد عباس زاده یکی از بهترین فورواردهای حال حاضر ایران است و به نظرم اگر کمی فعالیت بدنی خود را افزایش دهد و در کارهای دفاعی زیادتر شرکت کند می تواند مثمرثمرتر باشد، سال قبل درخواستی داشت که ما نمی توانستیم جلویش را بگیریم چراکه تمام فکر و ذکرش قائم شهر و تیم نساجی بود و ما نخواستیم مخالفت کنیم و اجازه دادیم به قائم شهر برود.

وی در پایان گفت: در ۱۷ سالگی و در قالب جام فلق با تیم منتخب اردبیل در قائم شهر بازی کردم و شناخت دارم، اردبیلی های زیادی در این شهر زندگی می کنند و علاقه به خصوصی به قائم شهر دارم و برای تیم نساجی به غیر از بازی فردا که با تیم من بازی دارد، آرزوی موفقیت می کنم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار