تابناک / استان‌ها > گیلان - دستیار ویژه مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات هندبال استان گیلان با مجید فاتحی معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرد.
کد خبر: ۵۹۱۱۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۰ 16 April 2018

تابناک / استان‌ها > گیلان - دستیار ویژه مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات هندبال استان گیلان با مجید فاتحی معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرد.

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در این دیدار که در دفتر معاون سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد، حاضرین در جلسه پیرامون سفر رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران به گیلان برای بازدید از سایت ساحلی منطقه آزاد انزلی و همچنین بررسی و هماهنگی برای برگزاری مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی کشور به میزبانی استان گیلان به گفت‌وگو پرداختند.

رئیس هیات هندبال استان گیلان در این جلسه اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده با کمک همه دوستان و دلسوزان ورزش به‌خصوص ورزش هندبال، نخستین بار میزبانی مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی کشور را در استان گیلان و به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار کنیم.

غلامحسین عباسی بابیان اینکه هندبال گیلان پیشینه بسیار طولانی دارد و برای پیشرفت و توسعه این رشته ورزشی در استان زحمات فراوانی کشیده شده، گفت: در میان هندبالیست‌های گیلان بازیکنان بسیار خوبی وجود دارد، هندبال گیلان این پتانسیل را دارد که بیشتر از گذشته در کشور مطرح‌شده و به جایگاه واقعی خود برسد.

وی در پایان اضافه کرد: همان‌طور که پیش‌تر مطرح شد، بنده به رئیس فدراسیون هندبال کشور نیز گفتم که این آمادگی وجود دارد که گیلان میزبان تمامی مسابقات هندبال رده سنی نوجوانان کشور باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار