تابناک / دبیر حزب مردم سالاری گیلان گفت:تاکید و تذکر رهبر معظم انقلاب و حضور جهانگیری در میدان عرصه اقتصادی کشور در حالی که هیچ سیاستی جز سکوت از مسئولین دیده نمی شد موجب شد بازار ارز به ثبات بازگردد.
کد خبر: ۵۹۰۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲ 15 April 2018

تابناک / دبیر حزب مردم سالاری گیلان گفت:تاکید و تذکر رهبر معظم انقلاب و حضور جهانگیری در میدان عرصه اقتصادی کشور در حالی که هیچ سیاستی جز سکوت از مسئولین دیده نمی شد موجب شد بازار ارز به ثبات بازگردد.

کمال لشکری دبیر حزب مردم سالاری در گیلان در گفتگو با خبرنگار ندای گیلان با بیان اینکه شواهد و قرائن نشان می دهد که نوسانات بازار ارز یک ماجرای کاملا سیاسی و برای زمین گیر کردن دولت آقای روحانی بوده است اظهار داشت:قطعا دست هایی در پشت پرده در کار بودند همانطور که در دی ماه سال گذشته در مشهد طراحی اعتراضاتی را با عنوان گرانی بنا نهادند که به 90 شهر کشور هم کشیده شد.

وی با بیان اینکه انتظار ما این است که دولت باید واقعیت را به مردم بگوید گفت:دولت باید پیرامون گرانی ارز کوتاه نیاید و هر دستی که پشت صحنه است قطع کند. چرا که اگر از این موضوع کوچک غافل شویم این به مشکلی لاینحل برای نظام تبدیل خواهد شد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب به مدیریت جهانگیری در خصوص کنترل بازار ارز اشاره و خاطرنشان کرد:تاکید و تذکر رهبر معظم انقلاب و حضور جهانگیری در میدان عرصه اقتصادی کشور در حالی که هیچ سیاستی جز سکوت از مسئولین دیده نمی شد موجب شد بازار ارز به ثبات بازگردد.

وی با اشاره به اینکه آشفتگی بازار ارز از چند روز پیش دامنه دار شد و مخالفان دولت تلاش می کردند تا این مسئله موجب نا امیدی مردم شود گفت:بعضی از هجمه ها که دولت و اطرافیان آن را در ماجرای بالا رفتن ارز متهم می کنند پسندیده نیست.

دبیر حزب مدرم سالاری در گیلان با اشاره به اینکه در دولت نهم و دهم هر بار که قیمت ارز بالا می رفت اعضای دولت در رسانه های حاضر می شدند و می گفتند شخصی به اسم جمشید بسم الله مسئول برهم خوردن ثبات بازار ارز است تاکید کرد:ولی دیدیم دولت روحانی وارد حرف های پوچ نشد و با تصمیم مقتدرانه مانع برهم خوردن ثبات اقتصادی کشور شد.

لشکری با بیان اینکه از جهانگیری که یکی از چهره شاخص اصلاح طلب و یک مدیر قدرتمند است انتظار داریم با مدیریت خود بازار را به حالت عادی بازگرداند افزود:باید با کسانی که می‌خواستند مردم را نا امید می کنند برخورد شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جهانگیری از سیاست مداران میانه رو در ایران است که تجربه حضور در دولت هاشمی ،دولت خاتمی و روحانی را داشته و از سال 63 تا 70 نماینده مردم جیرفت بوده در حوزه های مختلف تصمیمم گیرنده کشور بوده است گفت:در انتخابات 96 اگرچه جهانگیری به عنوان کاندیدای پوششی حاضر شد اما در مناظرات انتخاباتی فراتر از حد انتظار ظاهر شد.

دبیر حزب مردم سالاری در گیلان با اشاره به اینکه جهانگیری محل رجوع سیاسست مداران اصلاح طلبان است گفت: جهانگیری بارها یادآور شد که به من توصیه شده سکوت کنم اما اگر لازم باشد دوباره موتور خود را روشن می کنم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار